reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Niech kobiety mówią co chcą ale ja nie chcę wyglądać jak mop przez 8 msc z odrostem, w porozciaganym dresie i zmęczona :)
Te opinie się wzięły z przeszłości, kiedy farby do włosów zawierały straszną chemię, pełno amoniaku itp Teraz w salonach są produkty bezamoniakowe i delikatne więc nie ma strachu, że jakieś chemiczne badziewie się dostanie do maluszka.
 
reklama
No to jasne ;) bardziej mi chodzi o opinię na temat osobnego pokoju od urodzenia ;) ja się osobiście trochę cykam ;)
Jak masz wolny pokój to zrób go od razu dla bobasa, w sensie pomalowania ścian i urządzenia. Łóżeczko możesz narazie wstawić do sypialni. Moje znajome mamy wszystkie miały łóżeczko w sypialni przynajmniej przez pół roku.
Ja na przykład nie mam pokoju dodatkowego, musielibyśmy dziecku oddać nasza sypialnie dlatego wyjścia nie ma, narazie - pewnie do roku będzie spało z nami ;)
 
Ojej, zabobon apropo farbowania tez ostatnio uslyszalam i sie usmialam. Ja ide rozjasnic teraz wlosy, więc ten...
Hybrydy robie. Nawet robie depilacje woskiem w ciazy. Niestety ale z laseru na okres ciazy musialam zrezygnowac.

Co do pokoju. My na rok na pewno zrobimy dziecku w naszej sypialni. Z racji wygodny i nocnych pobudek. Myslalam tez o dostwwce do naszego łóżka, ale z racji ze mamh teoche malo rozstawny ten pokoj to chyba nie da rady.
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa to moja druga ciąża, mam córeczkę z lipca 2015 r. Obecnie mamy 11tydzien i 1 dzień termin na 08.08.2019r. Miłego dnia wszystkim. Czy wy też macie ochotę spać od 17 ?? Ja czuje się jakby to byl środek nocy dla mnie hihi może przez to ze wstaje przed 5 do pracy...
 
reklama
No to jasne ;) bardziej mi chodzi o opinię na temat osobnego pokoju od urodzenia ;) ja się osobiście trochę cykam ;)
My tez poki co zrobimy dla maleństwa pokój u nas w sypialni , teraz tez jestesmy na etapie remontu mieszkania wiec jeden pokoj polaczony z salonem zostawimy wlasnie jak dzidzia troche podrosnie miłego dzionka wszystkim ☺
 
Do góry