reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny boje się reakcji w pracy i mówię całkiem serio mega mnie to stresuje i nie wiem czy powiedzieć najpierw czy wziąć L4 boje się, że bardzo negatywnie to przyjmą że pracuje krótko już w 3 msc ciąży że ktoś mi powie że zrobiłam tak celowo itd eh

Zdecydowanie lepiej powiedzieć pierw.
Ja tez krótko pracuje . Ale uwielbiam swoją prace , uwielbiam swojego szefa. A pracuje sama wiec moje odejście zmieni całkowicie firmę . wiem ze dla szefa to ogromny problem , ale pogratulował . Na więcej nie mam wpływu ....


Trzymam kciuki za wszystkie wizyty , dawajcie znać.
Ja dzisiaj zostałam w domu, bo mija pierworodna coś pokasłuje ( niezadowolona bo dziś maja bal w przedszkolu ) . Wiec czeka nas wizyta u pediatry leki i pewnie opieka
 
Ja mam podobnie. Moje starsze ma 5 lat i wcześniej zapierałam się nogami i rękoma na nie, nie chciałam nic słyszeć o drugim dziecku. Jak minąło 3,5 roku to zaczęło mi przechodzić przez myśl, że a może by... A dziś żałuję bardzo że tak długo zwlekalam, jak urodzi się drugie to będzie między nimi 5,5 roku.,to sporo. Nie mniej jednak też mam myśli co my zrobiliśmy, że znowu do punktu wyjścia wroce
Taką samą różnicę miedzy dzieciaczkami bedziemy miec :)
 
Dziewczyny! Powodzenia na wizytach. Czekam na Wasze relacje ;) Ja jeszcze tylko 2,5 tygodnia... :( Chyba oszaleje do tego czasu. :p Ja jeszcze nic nie mam dla dziecka i nawet nie wiem od czego zacząć. Moja pierwsza ciąża i stresik trochę jest, że nie zdążę. Jeszcze kupujemy mieszkanie jakoś w kwietniu/maju. Będzie wesoło. Mam do Was pytanie, karmiłyście piersią albo planujecie karmić? Ja tak się boje, że nie będę mieć pokarmu albo cierpliwości do tego i wiem, że to trochę samolubne ale nie chce żeby moje piersi wyglądały jak naleśniki. :(:(
 
Dziewczyny! Powodzenia na wizytach. Czekam na Wasze relacje ;) Ja jeszcze tylko 2,5 tygodnia... :( Chyba oszaleje do tego czasu. [emoji14] Ja jeszcze nic nie mam dla dziecka i nawet nie wiem od czego zacząć. Moja pierwsza ciąża i stresik trochę jest, że nie zdążę. Jeszcze kupujemy mieszkanie jakoś w kwietniu/maju. Będzie wesoło. Mam do Was pytanie, karmiłyście piersią albo planujecie karmić? Ja tak się boje, że nie będę mieć pokarmu albo cierpliwości do tego i wiem, że to trochę samolubne ale nie chce żeby moje piersi wyglądały jak naleśniki. :(:(
No to ja w temacie karmienia pokierowalam sie tez tylko i wylacznie soba. Nie karmilam zadnego dziecka, max 2 tyg. To nie jest dla mnie. Czulam sie przy tym wiecznie brudna, bolaca, nie mialam czasu na nic. Oczywiscie to decyzja kazdej z osobna, wiele moich znajomych karmi, karmilo i jest im z tym swietnie. Ja sie w tym nie odnalazlam. I na przekor wszystkim jakims gadaniom, przesadom, czy czyms takim moje dzieci nie choruja w ogole, 3 razy zdarzylo sie ze podawalam antybiotyk przez 11 lat bycia mama, zawsze najedzone, bez problemow brzuszkowych.
 
Dziewczyny! Powodzenia na wizytach. Czekam na Wasze relacje ;) Ja jeszcze tylko 2,5 tygodnia... :( Chyba oszaleje do tego czasu. [emoji14] Ja jeszcze nic nie mam dla dziecka i nawet nie wiem od czego zacząć. Moja pierwsza ciąża i stresik trochę jest, że nie zdążę. Jeszcze kupujemy mieszkanie jakoś w kwietniu/maju. Będzie wesoło. Mam do Was pytanie, karmiłyście piersią albo planujecie karmić? Ja tak się boje, że nie będę mieć pokarmu albo cierpliwości do tego i wiem, że to trochę samolubne ale nie chce żeby moje piersi wyglądały jak naleśniki. :(:(

Ja karmie nadal. Nie ma się co stresować na zapas, bo wtedy najczęściej jest problem. Na początku bolało, później kazali dokarmiać, posluchalam siebie i dziecka i już prawie 11mcy dajemy radę :) nie dawałam też smoczka i teraz raczej będę dawać, bo ja służyłam jako smoczek, a przy dwójce mogłoby to być dużym problemem
 
Ja karmie nadal. Nie ma się co stresować na zapas, bo wtedy najczęściej jest problem. Na początku bolało, później kazali dokarmiać, posluchalam siebie i dziecka i już prawie 11mcy dajemy radę :) nie dawałam też smoczka i teraz raczej będę dawać, bo ja służyłam jako smoczek, a przy dwójce mogłoby to być dużym problemem

A czy będziesz próbowała odstawić swoje dziecko od piersi przed porodem?
Moja córka ma 14 miesięcy i obawiam się odstawiania od piersi:( tylko ze ona zazwyczaj tylko w nocy je.
 
reklama
Ja mam podobnie. Moje starsze ma 5 lat i wcześniej zapierałam się nogami i rękoma na nie, nie chciałam nic słyszeć o drugim dziecku. Jak minąło 3,5 roku to zaczęło mi przechodzić przez myśl, że a może by... A dziś żałuję bardzo że tak długo zwlekalam, jak urodzi się drugie to będzie między nimi 5,5 roku.,to sporo. Nie mniej jednak też mam myśli co my zrobiliśmy, że znowu do punktu wyjścia wroce

U mnie między dziewczynami Teraz będzie 7 lat bez kilku dni. Termin na 18.08 a starsza mam z 30.08
 
Do góry