reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
A jak moge wiedziec, masz cukrzyce ciazowa czy taka juz ze rak powiem na zawsze? Ja tez bralam insuline w poprzedniej ciazy, ale od 20 tyg. Wczesniej udawalo sie dieta okielznac cukry. Teraz musze sie zapisac do diabetologa od nowa, bo szaleja na czczo.
Cukrzyca ciążowa niestety. Wcześniej cukier miałam wzorcowy, nawet krzywe... Badałam przed ciąża regularnie, bo mam w bliskiej linii cukrzyków, więc lekarz rodzinny raz na pół roku zleciał poziom glukozy, a raz na rok krzywą.
I problem teraz tylko na czczo...
 
Dziewczyny dzisiaj mam 10+2 i powiem wam, że piersi prawie już nie czuję i trochę się martwię, z jednej strony wiem, że przecież nie będą bóle cały czas ale wiecie człowiek lubi sobie wkręcić :/

Pamiętam, że w pierwszej ciąży około 3-ciego miesiąca właśnie przestała mi połowa objawów dokuczać. Ból cycków też ustał w pewnym momencie razem z mdłościami i sennością także nie martw się. :) Prawdopodobnie najgorsze początki już za Tobą. ;)

Ja się tak zorientowałam wczoraj wieczorem, że to za chwilę 3 miesiąc mi się zacznie. Ależ to leci! Przy pierwszej ciężko było wizyty wyczekać u ginekolog a teraz ja nie wiem czemu to tak szybko ten 3 miesiąc. :o:D
 
Wczoraj się rozpisałam o wózkach i napisałam przyjaciółce a ona mi kazała nie zapeszac i na razie nie zajmować się tematem wyprawki i z euforii znowu stres
 
Pamiętam, że w pierwszej ciąży około 3-ciego miesiąca właśnie przestała mi połowa objawów dokuczać. Ból cycków też ustał w pewnym momencie razem z mdłościami i sennością także nie martw się. :) Prawdopodobnie najgorsze początki już za Tobą. ;)

Ja się tak zorientowałam wczoraj wieczorem, że to za chwilę 3 miesiąc mi się zacznie. Ależ to leci! Przy pierwszej ciężko było wizyty wyczekać u ginekolog a teraz ja nie wiem czemu to tak szybko ten 3 miesiąc. :o:D
Ja chyba najbardziej czekałam tej drugiej bo wiesz pęcherzyk o niczym jeszcze nie świadczy a na tamtej wizycie ani ciałka żółtego ani zarodka o serduszku nie mówiąc więc druga wizyta to była wszystko albo nic, a teraz znowu stres bo jednak w tym 12 tyg dokładniejsze USG i lekarz będzie oglądał tego dzidziola i chyba trochę nie mogę się doczekać aż powiem mamie nie chciałam mówić wcześniej bo wiem, że będą wiedzieć wszyscy jak będzie wiedziała mama i miałam nawet dłużej czekać, ale co ma być to będzie poproszę żeby się nie chwaliła to może jeszcze z miesiąc w tajemnicy utrzyma jak jej się jęzor nie zapędzi :p
 
Dziewczyny boje się reakcji w pracy i mówię całkiem serio mega mnie to stresuje i nie wiem czy powiedzieć najpierw czy wziąć L4 boje się, że bardzo negatywnie to przyjmą że pracuje krótko już w 3 msc ciąży że ktoś mi powie że zrobiłam tak celowo itd eh
 
reklama
Dziewczyny boje się reakcji w pracy i mówię całkiem serio mega mnie to stresuje i nie wiem czy powiedzieć najpierw czy wziąć L4 boje się, że bardzo negatywnie to przyjmą że pracuje krótko już w 3 msc ciąży że ktoś mi powie że zrobiłam tak celowo itd eh
Nie stresuj sie tym. Na reakcję ludzi nie masz wpływu. Ale jedank lepiej bedzie wyglądać jak najpierw powiesz, a potem l4
 
Do góry