reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej ;) ja jutro mam wizytę- dla nas bardzo szczególną. Jutro się okaże czy zostane z Wami do sierpnia. Co prawda już 2 razy widziałam serduszko naszej kruszynki, ale 2 poprzednie ciążę zatrzymały się na etapie, który teraz przypadał w święta. Staram się myśleć pozytywnie, ale niestety nie umiem przegnac tych mysli, ze usłyszę tą okropna wiadomość po raz trzeci. Te mysli wygrywaja i juz nie potrafię myśleć o niczym innym...
Mam dokładnie tak samo, tak samo się boje jak ty tyle tylko, że 3 stycznia ! Mam milion myśli co zobaczę na tym USG i ja jeszcze nie widziałam serduszka, a jedynie pęcherzyk ciążowy młodszy o tydzień niż termin OM więc uwierz milion myśli na minutę :(
 
reklama
Dziewczyny napiszecie mi z ciekawości jakie miałyście pęcherzyk ciążowy na pierwszych wizytach ? Ja miałam 0,58 cm i lekarz mówi, że odpowiada to 4+2 tc, a byłam na wizycie w 5+3 i owu 17-18 dc...
 
Dziewczyny, Pewnie łatwo się mówi, ale pamiętajcie. Trzeba myśleć pozytywnie! Nie ma co się zmartwiac na zapas! Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok [emoji110][emoji110]
 
Ja mam od kilku dni taką niechęć do jedzenia. Wydaje mi się że jestem glodna i wiem na co mam ochotę po czym jem i nic mi nie smakuje:( no i oczywiscie mdlosci... ale przezyje wszystko! Alexa mysl pozytywnie! Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Ja witam się z wami z szpitala [emoji852] jestem z córeczka na pediatrii bo nie udało mi się leczyć bakteri w moczu w domu. Antybiotyk nie działał i za długo trwała temperatura i dr kazala przyjsc nam na oddzial [emoji852] oby tylko tu mnie wymioty nie meczyly bo nie chce się tłumaczyć pielegniarka ze to efekt ciazy
 
reklama
Alexa myśl pozytywnie, choć wiem, że niełatwo.

Może zadam głupie pytanie, ale powiedzcie mi mamusie, które mają przykre doświadczenia z ciążą, jakie są objawy, że ciąża obumarla, że dzieciątko przestaje się rozwijać?

Ja przyznam, że też mam ciemne myśli przed wizytą, ale z drugiej strony nic się nie dzieje złego, oprócz typowych ciążowych dolegliwości, więc tak się nad tym zaczęłam zastanawiać.
Ja nie miałam większych objawów ciążowych jedynie piersi bardziej tkliwe i odrzuciło mnie od słodyczy, nie miałam żadnych plamien itp rzeczy gdzieś po półtora tygodnia od wizyty piersi przestały boleć i wróciła ochota na słodkie wtedy właśnie ciąża obumarła co okazało się później na USG, ale teraz też mam tak, że raz piersi bolą za chwilę nie, raz zjem pół sernika za chwilę patrzeć na niego nie mogę, nie ma reguły żadnej, zazwyczaj to zanik objawów bo ciąża obumiera i spada beta, ale to tak jak wróżenie z fusów w normalnej ciąży też kiedyś w końcu te objawy znikną a nie musi oznaczać to niczego złego
 
Do góry