reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witam wszystkie! Ogromnie się cieszę że mogę do Was dołączyć! Trochę już Was poznalam ;) termin mam na 13 sierpnia ,przed świętami bylam na wizycie i widzialam groszka z serduszkiem! Piękny widok! Tym bardziej że to nasze pierwsze wyczekane dziecię! Powiem Wam że ogólnie jestem spokojna ale ciągle mam w głowie jakieś dylematy, np czy nie powinno być już chociaż trochę widocznego brzucha? Ech kolejna wizyta 18 stycznia. A jak jest u Was? Wybieracie się na badanie prenatalne?
U mnie jest drugie dzieciątko. I tak jak pierwsze miałam w wieku 24 lat i jakoś człowiek wtedy się mniej wszystkim przyjmował, niczym się nie martwiłam, do wszystkiego podchodziłam na luzie. Tak teraz jak mam 32 to obawy mam przed wszystkim, boję się każdej wizyty, czy wszystko będzie ok, czy wszystko się uda itp [emoji85][emoji85] zeświruje do końca ciąży [emoji12]
 
reklama
Cześć Kochana! Gratuluje gorąco. W pierwszej ciąży brzuszek raczej tak szybko nie wyskakuje. Ja w zasadzie do 7 miesiąca ledwo co było widać. A pózniej trochę wyskoczyło. Tak samo z wagą. Chodziłam i się zalilam do meza nie tyje nie tyje. Po połowie ciąży kg.mi potrafiło wskoczyć przez noc co noc. Aż przestalam się wazyc jak byłam powyżej 20kg wagi poczatkowej. Więc spokojnie na wszystko przyjdzie czas. Pierwsza ciąza to tak troche z ukrycia
 
U mnie jest drugie dzieciątko. I tak jak pierwsze miałam w wieku 24 lat i jakoś człowiek wtedy się mniej wszystkim przyjmował, niczym się nie martwiłam, do wszystkiego podchodziłam na luzie. Tak teraz jak mam 32 to obawy mam przed wszystkim, boję się każdej wizyty, czy wszystko będzie ok, czy wszystko się uda itp [emoji85][emoji85] zeświruje do końca ciąży [emoji12]
Mycha prawie równolatki jesteśmy. Na pewno będzie wszystko w porządku.Nie ma co się martwic na zapas. U mnie było na odwrót przy pierwszej ciąży strach mnie oblatywal o wszystko, a teraz na luzie. Bardziej sie martwie tym hak to bedzie po porodzie :)
 
powiedzcie -wiem ze.to głupie pytanie ,ale bardzo mnie to ciekawi- czy brzuch ciazowy zaczyna rosnac pod pepkiem czy na wysokosci pępka xD nie smiejcie się ze mnie;)
 
Cześć Kochana! Gratuluje gorąco. W pierwszej ciąży brzuszek raczej tak szybko nie wyskakuje. Ja w zasadzie do 7 miesiąca ledwo co było widać. A pózniej trochę wyskoczyło. Tak samo z wagą. Chodziłam i się zalilam do meza nie tyje nie tyje. Po połowie ciąży kg.mi potrafiło wskoczyć przez noc co noc. Aż przestalam się wazyc jak byłam powyżej 20kg wagi poczatkowej. Więc spokojnie na wszystko przyjdzie czas. Pierwsza ciąza to tak troche z ukrycia
To ja jestem chyba wyjątkiem potwierdzającym regułę. Z tym brzuszkiem ;) Też to będzie nasz pierwszy dzidziuś i rozpoczęłam 8 tc i brzuszek już mocno widać. No i +2 kg, ale to raczej brzuch + cycki, które mocnooo się powiększyły ;)
 
Ja to się z tych cycków najbardziej cieszę. Za pierwszym razem miałam nadzieje6, że coś mi zostanie... niestety po karmieniu zrobiły się jeszcze mniejsze niż były [emoji21] oby teraz było inaczej [emoji6]
 
Ja to się z tych cycków najbardziej cieszę. Za pierwszym razem miałam nadzieje6, że coś mi zostanie... niestety po karmieniu zrobiły się jeszcze mniejsze niż były [emoji21] oby teraz było inaczej [emoji6]
Ja to nawet no tym nie marzę. Mi ciąże w ogóle nie wpływają na cycki. A rozmiar mam taki, że nie pytajcie. A przy okazji czy słyszał ktoś o czymś takim, że mleko w piersiach zanika jak się jest w kolejnej ciąży???
 
reklama
Ma któraś z Was segregator-organizer dla ciężarnych od mamaginekolog? Polecacie? Podobno bardzo fajny. Akurat teraz jest przerwa w sklepie internetowym ale od stycznia znowu można zamawiać (80zl). Chyba się skusze na czas trwania tej ciazy. Z tego co czytałam to każdy etap ciąży jest tam opisany, zalecane i obowiązkowe badania, przegródki na badania i takie tam gadżety [emoji16]

Ja mam ten segregator. Ale przyznam, że jeszcze nie zaglądałam do niego.
 
Do góry