reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziękuję [emoji4] 28,29 sierpień. Ciekawe czy się zmieścimy w sierpniu. Przy pierwszym przenosiłam o tydzień , miał być 23.11.2011, a wyskoczyła 1.12. 2011 [emoji6]

To jedziemy prawie na jednym wózku. U mnie z OM termin na 29.08 - fajnie widzieć, jak moze wyglądać nasza kruszynka [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Dziewczyny zaraz się zafiksuję. Juz normalnie nie mogę. Mam taki totalny jadłowstret plus bol żoladka, ze po prostu nie moge. Nie wymiotowalam jeszcze,ale cale dnie snuje sie po chacie jak zombi. Macie jakies wskazówki jak sobie ulzyc w tym stanie.... z doswiadczenia wiem ze u mnie moze byc tylko gorzej....
 
Witam wszystkie! Ogromnie się cieszę że mogę do Was dołączyć! Trochę już Was poznalam ;) termin mam na 13 sierpnia ,przed świętami bylam na wizycie i widzialam groszka z serduszkiem! Piękny widok! Tym bardziej że to nasze pierwsze wyczekane dziecię! Powiem Wam że ogólnie jestem spokojna ale ciągle mam w głowie jakieś dylematy, np czy nie powinno być już chociaż trochę widocznego brzucha? Ech kolejna wizyta 18 stycznia. A jak jest u Was? Wybieracie się na badanie prenatalne?
Ja się wybieram na prenatalne , ale mam ku temu podstawy ....

HoneyBee jeść mało a częściej.
 
Witam wszystkie! Ogromnie się cieszę że mogę do Was dołączyć! Trochę już Was poznalam ;) termin mam na 13 sierpnia ,przed świętami bylam na wizycie i widzialam groszka z serduszkiem! Piękny widok! Tym bardziej że to nasze pierwsze wyczekane dziecię! Powiem Wam że ogólnie jestem spokojna ale ciągle mam w głowie jakieś dylematy, np czy nie powinno być już chociaż trochę widocznego brzucha? Ech kolejna wizyta 18 stycznia. A jak jest u Was? Wybieracie się na badanie prenatalne?
W pierwszej ciąży trochę za wcześnie na brzuch, jeszcze jest czas;) a na badania jasne że się wybieram, ale jeszcze nie mam ustalonego terminu, 9 stycznia ide na drugą wizytę i wtedy doktorek ustali kiedy prenatalne ;)
To jedziemy prawie na jednym wózku. U mnie z OM termin na 29.08 - fajnie widzieć, jak moze wyglądać nasza kruszynka [emoji7][emoji7][emoji7]
masz termin na moje urodziny :D:D

mnie dziś też zmożyło i spałam w ciągu dnia i męczyłam się z brzuchem, bo tak mi się chciało żelek, że zjadłam prawie całą paczkę, a potem oczywiście brzuch mnie bolał i nic nie chciało mi się przez nie jeść.. ehh ;)
 
Cześć dziewczynki! Ja miałam pracowitą sobotę i nockę, bo grałam wesele. Miałam dużo obaw czy przetrwam tyle godzin na nogach bez drzemki i jeszcze grając całą noc, no ale udało się. Fasolka była dla mnie wyjątkowo łaskawa. Dziś za to czuję się gorzej, bo ciągle mi niedobrze.

Witam nowe mamuśki! [emoji8]
Gratuluję udanych wizyt i bijących serduszek. [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Hej ;) ja jutro mam wizytę- dla nas bardzo szczególną. Jutro się okaże czy zostane z Wami do sierpnia. Co prawda już 2 razy widziałam serduszko naszej kruszynki, ale 2 poprzednie ciążę zatrzymały się na etapie, który teraz przypadał w święta. Staram się myśleć pozytywnie, ale niestety nie umiem przegnac tych mysli, ze usłyszę tą okropna wiadomość po raz trzeci. Te mysli wygrywaja i juz nie potrafię myśleć o niczym innym...
 
Hej ;) ja jutro mam wizytę- dla nas bardzo szczególną. Jutro się okaże czy zostane z Wami do sierpnia. Co prawda już 2 razy widziałam serduszko naszej kruszynki, ale 2 poprzednie ciążę zatrzymały się na etapie, który teraz przypadał w święta. Staram się myśleć pozytywnie, ale niestety nie umiem przegnac tych mysli, ze usłyszę tą okropna wiadomość po raz trzeci. Te mysli wygrywaja i juz nie potrafię myśleć o niczym innym...
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze[emoji4]
Ja też sie trochę martwię, mam jeszcze od czasu do czasu te plamienia, więc dopiero jak zobaczę w piątek fasolkę, będę spokojna.
 
reklama
Alexa myśl pozytywnie, choć wiem, że niełatwo.

Może zadam głupie pytanie, ale powiedzcie mi mamusie, które mają przykre doświadczenia z ciążą, jakie są objawy, że ciąża obumarla, że dzieciątko przestaje się rozwijać?

Ja przyznam, że też mam ciemne myśli przed wizytą, ale z drugiej strony nic się nie dzieje złego, oprócz typowych ciążowych dolegliwości, więc tak się nad tym zaczęłam zastanawiać.
 
Do góry