reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ma któraś z Was segregator-organizer dla ciężarnych od mamaginekolog? Polecacie? Podobno bardzo fajny. Akurat teraz jest przerwa w sklepie internetowym ale od stycznia znowu można zamawiać (80zl). Chyba się skusze na czas trwania tej ciazy. Z tego co czytałam to każdy etap ciąży jest tam opisany, zalecane i obowiązkowe badania, przegródki na badania i takie tam gadżety
emoji16.png
Ja zamówiłam przed świętami. Koszt 49.90 +10zł przesyłka.
W sumie gadżet,ale pomocny dla roztargnionych mamusiek. Masz przegródki na poszczególne badania,nie musisz gmerac bo wszystko ma swoje miejsce.
Informacje podane na poszczególnych stronach to taki ogół informacji ale podstawowe zagadnienia są które można poszezyc czytając blog mamaginekolog.
Ja w poprzedniej ciąży miałam swój segregator z podziałem na różne badania i też było ok.
Cena wydaje się lekko przesadzona za taki produkt,ale jak wspomniałam to gadżet.
A i dostajesz plakietkę "jestem w ciąży" która można wykozystac to pokazania swojego błogosławionego stanu zanim zrobi to wystający brzuszek.
 
reklama
Ma któraś z Was segregator-organizer dla ciężarnych od mamaginekolog? Polecacie? Podobno bardzo fajny. Akurat teraz jest przerwa w sklepie internetowym ale od stycznia znowu można zamawiać (80zl). Chyba się skusze na czas trwania tej ciazy. Z tego co czytałam to każdy etap ciąży jest tam opisany, zalecane i obowiązkowe badania, przegródki na badania i takie tam gadżety [emoji16]
Podbijamy temat, sama zastanawiam się nad mummy planerem na sklepie lama glama jest za 74 zł.
 
Cześć Dziewczyny! Pytanie do bardziej doświadczonych ciężarówek. Wczoraj po pracy zorientowałam się, że plamiłam... Wyglądało to na jednorazowy " wyciek". Raczej skąpy i no jak zobaczyłam to już to wyglądało na zaschniete ale na pewno nie bylo krwiste. Raczej brazowe. Wiem, ze nikt tu nie jest ginekologiem i nie powie na 100 proc. Ale doradzcie cos. Jestem w 6t. Mieszkam za granica wiec tu opieka troche inaczej wyglada. Dzwonilam do szpitala na oddzial wczesnej ciazy. Panie powiedzialy zeby sie nie przejmowac skoro teraz jest sucho i jakby cos sie dzialo znowu to przyjechac. Mam sie czym martwic??? Co myslicie? Zdarzylo sie Wam cos takiego?
 
Cześć Dziewczyny! Pytanie do bardziej doświadczonych ciężarówek. Wczoraj po pracy zorientowałam się, że plamiłam... Wyglądało to na jednorazowy " wyciek". Raczej skąpy i no jak zobaczyłam to już to wyglądało na zaschniete ale na pewno nie bylo krwiste. Raczej brazowe. Wiem, ze nikt tu nie jest ginekologiem i nie powie na 100 proc. Ale doradzcie cos. Jestem w 6t. Mieszkam za granica wiec tu opieka troche inaczej wyglada. Dzwonilam do szpitala na oddzial wczesnej ciazy. Panie powiedzialy zeby sie nie przejmowac skoro teraz jest sucho i jakby cos sie dzialo znowu to przyjechac. Mam sie czym martwic??? Co myslicie? Zdarzylo sie Wam cos takiego?
Nie martw się kochana. Plamienia jest normalne. Jeśli było jednorazowe to tym bardziej. Jakby się powtarzała często no to wtedy idź dla świętego spokoju do lekarza
 
To super! Kurcze ja bym chciała swoja przenosić do wrzesnia ale watpie, bo my mamy termin na 22.08. Pierwsze dziecko rodzilam o 10 dni szybciej( tak jak moja mama) Wiec drugie tez pewnie urodze szybciej...
 
kiedy masz wyniki? chorujesz na tarczyce czy badasz po prostu z racji ciazy FT3 i FT4? ja bada w kazdej ciazy tylko tsh, nie choruje na tarczyce
W poniedziałek wieczorem, u mnie w czerwcu wyszła niedoczynność tarczycy, ładnie zeszła po Euthyrox 25, ale w listopadzie okazało się, że mam nadczynność polekową, później robiłam ponowne badania po pozytywnym teście ciążowym i jeszcze miałam dużo niższą więc teraz co 4 tyg kontroluje teoretycznie nadal powinna być później normy bo betaHCG powinna wzrastać ale zobaczymy
 
reklama
Witam wszystkie! Ogromnie się cieszę że mogę do Was dołączyć! Trochę już Was poznalam ;) termin mam na 13 sierpnia ,przed świętami bylam na wizycie i widzialam groszka z serduszkiem! Piękny widok! Tym bardziej że to nasze pierwsze wyczekane dziecię! Powiem Wam że ogólnie jestem spokojna ale ciągle mam w głowie jakieś dylematy, np czy nie powinno być już chociaż trochę widocznego brzucha? Ech kolejna wizyta 18 stycznia. A jak jest u Was? Wybieracie się na badanie prenatalne?
 
Do góry