reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
1000 :-)
 

Załączniki

  • 1000.jpg
    1000.jpg
    57,1 KB · Wyświetleń: 19
czesc dziewczyny... Mam pytanko... Jutro robie badania m.in. glukoze po 75g... W jakiej ilości wody nalezy to rozpuscic? I w jakiej wodzie? Mam nadzieję, że dam radę.. Nie lubie słodkiego a tym bardziej jeszcze nie wyobrazam sobie wyjsc z domu bez sniadania przez tyle czasu..
 
Bellka dostałam ślinotoku:) siedzę jeszcze w pracy i mimo ze jadłam niedawno to zgłodniałam patrząc na te pyszności:)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn z Krk - a właściwie trzy pytania:
1. u kogo robicie połówkowe - kogo możecie polecić?
2. do jakiego ginekologa chodzicie? bo jednak chyba będę się przenosić do Krk jednak --> dostałam namiary na dr Marii Szczawińskiej od mojej gin w NS i nie wiem czy się na nią decydować....
3. gdzie zamierzacie rodzić? ja się zastanawiałam nad Narutowicza ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia....

ja chodzę ddo dr Duniec-Kamińskiej - wlasnie wróciłam z połówkowego, wszystko w porządku, bedzie Wojtuś wiec dołączam sie do Waszego mniejszego grona mam chłopców :-D karola zastanów sie, bo nam włączyła na chwile USG 3d - niezbyt bylo dobrze widać..
To i ja się spieszę ;-)
Ja nie miałam brata, a bardzo chciałam mieć, zamówiłam u bociana. Dostarczył siostrę....:no: W wieku jej 3msc, a moich 5lat i 8msc zapytałam rodziców czy mogą ją wymienić na psa!
Nie mogli:-D
rewelka Paula, juz sobie to wyobrazilam :-)

Belka litości, tez dostałam ślinotoku!!!

dzieki dziewczynki za kciuki, jak juz pisalam z dzidzią w porządku, synuś nei chciał współpracować i sie obrócić do dogodnych pozycji do USG, ale jakos sie udało go podglądnąć i pomierzyć.. troche mnie to dzisiejsze USG zmusiło do refleksji i tylko jak wrocilismy do domu (przed chwila) to sie popłakałam.. dlaczego? nie wiem, ale do tej pory mam mokre oczy :szok:
zapytalam panią dr czy NO-SPE moge brac, powiedziala zebym lepiej 3x 2 tabletki magnezu łykała bo dopiero taka dawka rozkurcza solidnie macice, a NO-SPE mozna stosować tylko doraźnie, bo nie dziala dobrze, a i szyjka sie potrafi skrócić - moze którejś z Was sie to przyda, bo u mnie szyjka długa i w porządku :-D dostałam na lipiec skierowanie na 75g glukozy, fuj i nie wolno cytryny dawac - pani dr mnie uprzedziła, bo teraz są takie te glukozy ze sie nie daje.... fujjjjjjjjjjj
 
Do góry