reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
ja niestety byłam tą młodszą, więc to ja byłam wykorzystywana :-), ale nie mam żalu do brata i kontakt mamy fajny, choć zawsze chciałam mieć siostrę :-)

malinowaP - trzymam za słowo - co do kucharzenia i czekam na zemstę :-D:-D:-D;-)
 
mamba - właśnie się waham nad mebelkami drewnianymi z Tychów, bo znalazłam w internecie komodę z 6 szufladami (4 duże i dwie małe) i do tego regalik do kompletu (ja kupuje taki książkowy, wąski i wysoki - Majka miała najpierw pampersy, kosmetyki, a teraz książeczki ) - w każdym razie w piątek pojedziemy albo do Tychów albo do Ikei
No ja już miałam te meble a że do sypialni kupilismy łożko w innym kolorze to postanowiłam że junior będzie miał białe mebelki i dokupimy jeszcze łożeczko jaką półke zamontujemy i będzie ładnie;-)


Dziękuję za łakocie...truskawki mam to szybko jakies ciacho ukręcę:-D

U nas złobek czynny tylko jeden miesiąc wakacyjny, przez drugi trzeba sobie radzic:dry: Dodam ze złobek mamy tylko jeden i dostać się to jak 6tka w totka...
No ja mam ciasto jogurtowe z truskwakami właśnie się studzi:-) A co do żłobków nie wiem dokładnie jak u mnie, ale też jest problem, a ja po 3 miesiącach raczej muszę powoli wracać do pracy:baffled:
Ja właśnie korzystam z faktu, że u rodziców są już dojrzałe i tata mi dowozi świeże porcje czereśni :-) A kolejne już też czerwone u babci w ogródku :-) Tak samo poziomki, którymi Oluś zajada się na całego :-)
Nie no ja wpadam choćbym miała na nogach iść to przyjdę zjem i potem się dokulam jakoś do siebie:rofl2:

Czesc Dziewczyny;-)

Nie wiem czy ktoras mnie moze jeszcze pamieta, ale wpadłam sie przywitac po tych paru miesiącach, powiedziec, ze cieplo o Was mysle i załuje, ze nie dane mi bylo pozostac z Wami do końca. Bardzo mi sie przykro zrobiło jak zobaczyłam, ze lista aniołkow powiekszyła sie od tego czasu...:(

No nic wierzę ze pula nieszczęsć juz się wykończyła i teraz juz tylko super pozytywne wiedomości będę , sciskam bardzo mocno i trzymam kciukasy za Was i dzieciaczki!:tak:
Portia całujemy i dziękujemy za życzonka. Mam nadzieję, że uda sie Wam tak samo ściskać maluszka. BUziaki
aguga - ja też jestem taka i też myślę , że w wakacje będę już gotowa łącznie z torbą :-)

malinowaP - w takim razie , dopóki kuchnia jeszcze nie objęta w posiadanie :-) - dzielę się swoim ciachem :-)

dziewczynki - smacznego

klaczek - ja mam dużo śpiochów - i mam zamiar pod nie body nakładać, z Majką też tak robiłam :-)

portia - wszystkiego dobrego :-)

maleństwo - skutek łożyska na przedniej ścianie jest taki - , że słabiej czuje się ruchy maleństwa, bo są przez nie amortyzowane :-)

Zobacz załącznik 473865
No do Ciebie mam blisko także oczekuj łasucha:-D Takie ciasto za miedzą upieczone, żal nie skorzystać;-)

ja niestety byłam tą młodszą, więc to ja byłam wykorzystywana :-), ale nie mam żalu do brata i kontakt mamy fajny, choć zawsze chciałam mieć siostrę :-)

malinowaP - trzymam za słowo - co do kucharzenia i czekam na zemstę :-D:-D:-D;-)

A ja mam brata i to młodszego i też nie było kokosów. Wszędzie tego zgredka musiałam ciągnąć ze sobą i się nim opiekować.:crazy:
 
mamba- spiesz się, bo rodzina rzuciła sie na ciacho :-D:-D:-D

czy któraś z Was miała fajny kontakt z bratem? ciekawe jak to będzie z Majką i Michałkiem
 
mamba- spiesz się, bo rodzina rzuciła sie na ciacho :-D:-D:-D

czy któraś z Was miała fajny kontakt z bratem? ciekawe jak to będzie z Majką i Michałkiem
Ja mam swoje jogurtowe z truskawkami, ale kiedyś na ciasto byś zaprosiła :dry:
A co do brata różnie bywało. Kłotnie i bójki normalka, ale żadne nie dało drugiemu krzywdy zrobić i sojusz był. Najgorszy rozdźwięk był kiedy ja już myślałam troszkę bardziej realnie, a on przechodził bunt nastolatka. Za to teraz sama harmonia:-D
 
Sonka ja mam 3 lata młodszego brata i w dziecinstwie mnie denerwował bo wszedzie za mną chodził, a mi sę wydawało że on to dzieciak a już poważna, ale jak tylko krzywda mu sie dziala to zawsze go broniłam jako starsza siostra;-) ale w troszkę starszym wieku było super chodziliśmy razem na dyskoteki i o wszystkim moglismy pogadać więc ogólnie nasz kontakt oceniam na bardzo dobry:-) i ciesze się że mam brata.
 
ja z bratem nie miałam cudownego kontaktu....ale najgorszy też nie był:-)

ja też nigdy cudownego nie miałam. jeśli stawać po stronie siostry a kumpli to wybierał kumpli.
(to bliźniak)
a najstarszy teraz mam nawet dobry kontakt. z siostrami gorszy nie były za wyjazdem do Bydgoszczy i związkiem z B. tylko brat najstarszy był za mną.
 
mamba- spiesz się, bo rodzina rzuciła sie na ciacho :-D:-D:-D

czy któraś z Was miała fajny kontakt z bratem? ciekawe jak to będzie z Majką i Michałkiem
To i ja się spieszę ;-)
Ja nie miałam brata, a bardzo chciałam mieć, zamówiłam u bociana. Dostarczył siostrę....:no: W wieku jej 3msc, a moich 5lat i 8msc zapytałam rodziców czy mogą ją wymienić na psa!
Nie mogli:-D

Kontakt mamy poprawny, a jak jesteśmy po dwóch stronach komputera to nawet wzorowy:tak:
Ale jedna za drugą poszłaby w ogień gdyby trzeba było.
 
reklama
To i ja się spieszę ;-)
Ja nie miałam brata, a bardzo chciałam mieć, zamówiłam u bociana. Dostarczył siostrę....:no: W wieku jej 3msc, a moich 5lat i 8msc zapytałam rodziców czy mogą ją wymienić na psa!
Nie mogli:-D

Kontakt mamy poprawny, a jak jesteśmy po dwóch stronach komputera to nawet wzorowy:tak:
Ale jedna za drugą poszłaby w ogień gdyby trzeba było.

Kurde współczuję, że wymiana nie była możliwa:-D Rozbawiłaś mnie ;-)
 
Do góry