reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Rano jak idę zaprowadzić syna do przedszkola to już czuję brzuch. Bardzo dokucza mi jakąś kółka po prawej stronie no i ból pleców w odcinku lędźwiowym. Nie mogę leżeć w ogóle na plecach bo nie mogę wstać i chodzić bo ból mi wchodzi w plecy. Są dni że zrobię dużo tak jak wczoraj. Zaczyna mi to przeszkadzać bo wydaje mi się że ogólnie jestem obrotna🤣🤣🤣 a teraz trochę kuleje🫣
ja jak leze na plecach to mi tak ciezko.. oddech nie taki . A jak sie przewracam z boku na bok to o matko nie dosc ze wszystkie flaki sie wywracaja to jeszcze kregoslup boli 😂 a taka bylam gibka przed ciążą 😂 ostatnio sobie leze i cos mnie skurcz zlapal i podnioslam noge w powietrzu a moj sie zaczal smiac : ty tak nie szalej 😂😂😂
 
reklama
Mi dzisiaj trochę lepiej bo pada od rana 💕 nigdy nie lubiłam deszczu ale teraz czuję ulgę 😊 chociaż moi chłopacy trenują żagle i piłkę nożną i akurat dzisiaj mają treningi... Ale oni się deszczem nie przejmują, wręcz przeciwnie.
Ja w ciąży nie umiem podjąć żadnych decyzji i czuję że się nie wyrobie z kupnem wózka. Wszystkie mi się podobają a na końcu nie umiem się zdecydować i kupić 🙈
A co do fotelika to mam po starszaku cybexa i bardzo byliśmy zadowoleni
 
Mi dzisiaj trochę lepiej bo pada od rana 💕 nigdy nie lubiłam deszczu ale teraz czuję ulgę 😊 chociaż moi chłopacy trenują żagle i piłkę nożną i akurat dzisiaj mają treningi... Ale oni się deszczem nie przejmują, wręcz przeciwnie.
Ja w ciąży nie umiem podjąć żadnych decyzji i czuję że się nie wyrobie z kupnem wózka. Wszystkie mi się podobają a na końcu nie umiem się zdecydować i kupić 🙈
A co do fotelika to mam po starszaku cybexa i bardzo byliśmy zadowoleni
Dlatego ja juz przy pierwszej wizycie w sklepie z wózkami wybrałam model i nie szukam więcej bo byłoby pewnie tak samo że co trochę inny by mi sie podobal i miałabym dylemat 😄
 
Mi dzisiaj trochę lepiej bo pada od rana 💕 nigdy nie lubiłam deszczu ale teraz czuję ulgę 😊 chociaż moi chłopacy trenują żagle i piłkę nożną i akurat dzisiaj mają treningi... Ale oni się deszczem nie przejmują, wręcz przeciwnie.
Ja w ciąży nie umiem podjąć żadnych decyzji i czuję że się nie wyrobie z kupnem wózka. Wszystkie mi się podobają a na końcu nie umiem się zdecydować i kupić 🙈
A co do fotelika to mam po starszaku cybexa i bardzo byliśmy zadowoleni
ja to jak czytam jakie sa te wozki .. takie owakie ten ma taka amortyzacje a ten taka .. mowie cholera jasna rodze w zimie 😃 gdzie ja bede z ta gondola chodzic? po domu? Max przychodnia? wiecej pewnie w auto i wio . Spacerowka to jo bo juz dzidzia w lato bedzie konkret na spacery to mozna sie zastanowic 😃
 
ja to jak czytam jakie sa te wozki .. takie owakie ten ma taka amortyzacje a ten taka .. mowie cholera jasna rodze w zimie 😃 gdzie ja bede z ta gondola chodzic? po domu? Max przychodnia? wiecej pewnie w auto i wio . Spacerowka to jo bo juz dzidzia w lato bedzie konkret na spacery to mozna sie zastanowic 😃
Ja to będę latać non stop na spacery! Kocham spacery zimą a do tego ogromny plus rodzenia zimą, nie musisz się zastanawiać jak ubrać dziecko 😅 wiesz, że po prostu ciepło. A jak latem to nie wiesz czy czapeczka to dobre rozwiązanie a może skarpetki, czy zamknąć budkę, bo wieje ale w sumie jest 30 stopni i jak zamkniesz budkę to będzie tam jeszcze cieplej 😅 opiekowałam się kiedyś dzieckiem rodziny z Norwegii i bardzo weszło mi w krew wychodzenie na spacery w każdą pogodę. Polecam każdemu ❤️
 
ja to jak czytam jakie sa te wozki .. takie owakie ten ma taka amortyzacje a ten taka .. mowie cholera jasna rodze w zimie 😃 gdzie ja bede z ta gondola chodzic? po domu? Max przychodnia? wiecej pewnie w auto i wio . Spacerowka to jo bo juz dzidzia w lato bedzie konkret na spacery to mozna sie zastanowic 😃
A w sumie jeszcze mi się tak wydaje że nasze styczniowe dzieci to raczej jeszcze tak do lipca na spokojnie w gondoli będą jeździć
 
Ja wiem że nic nie wiem 😂 moj już 9 latek płakał na sam widok gondoli 🙈 cały czas buczał w wózku nie ważne czy lato czy zima czy miał mc czy rok. A młodszy 5 latek- ideał na spacerach. Nie zdążyłam go włożyć do wózka a on już spał 💕 i potrafił przespać kilka godzin nawet jak już byłam w domu. Dodam, ze wózek mieli ten sam- bebetto. Także planuje spacerować, zwłaszcza że chłopacy mają dużo treningów i i tak na nich czekam więc warto to wykorzystać- a co z tego wyjdzie, życie pokaże 🤷
 
Ja wiem że nic nie wiem 😂 moj już 9 latek płakał na sam widok gondoli 🙈 cały czas buczał w wózku nie ważne czy lato czy zima czy miał mc czy rok. A młodszy 5 latek- ideał na spacerach. Nie zdążyłam go włożyć do wózka a on już spał 💕 i potrafił przespać kilka godzin nawet jak już byłam w domu. Dodam, ze wózek mieli ten sam- bebetto. Także planuje spacerować, zwłaszcza że chłopacy mają dużo treningów i i tak na nich czekam więc warto to wykorzystać- a co z tego wyjdzie, życie pokaże 🤷
Miałam jedną taką pod opieką co też wózek parzył 😅 ale się nie poddawałam, trochę ryku było aż się przyzwyczaiła 😅 później się okazało że to nie wózek jest problemem 🤣 do tej pory nie lubi wychodzić na dwór, woli bawić się w domu a ma 5 lat 😅 oczywiście jak mówisz że idziemy na lody to pierwsza stoi przy drzwiach ubrana 🤣
 
reklama
Ja to będę latać non stop na spacery! Kocham spacery zimą a do tego ogromny plus rodzenia zimą, nie musisz się zastanawiać jak ubrać dziecko 😅 wiesz, że po prostu ciepło. A jak latem to nie wiesz czy czapeczka to dobre rozwiązanie a może skarpetki, czy zamknąć budkę, bo wieje ale w sumie jest 30 stopni i jak zamkniesz budkę to będzie tam jeszcze cieplej 😅 opiekowałam się kiedyś dzieckiem rodziny z Norwegii i bardzo weszło mi w krew wychodzenie na spacery w każdą pogodę. Polecam każdemu ❤️
Ale za to latem nie masz problemu z kupa gdy już jest maluch ubrany 🙈 a zima wez rozbieraj gdy dopiero opatulilas w te wszystkie kombinezony i otulacze 😅
 
Do góry