reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dziewczyny nie nadrobię,piszę tylko,ze mam krwiaka ponad 4 cm,dlatego jutro rano jadę do szpitala i nie wiem ,co to dalej bedzie???
Dzidzia zdrowa,fika koziołki,ma 6,5cm.
Ale ja plamię i mam bóle brzucha,wię mam leżeć i pewnie zostane w szpitalu :-(.

Życzę Wam zdrowych,wesołych Świąt,niech bedą rodzinne i ciepłe!!!
 
reklama
hej dziewczyny :-)

Do kogo kierować info o sobie aby wciągnąć nas na listę ? ;-)

Furaginę podawałam mojemu synkowi, miał wtedy 3 dni, w oparciu o to myśle, że to bezpieczne ...

Witam się ładnie po przerwie :happy: teraz już z pięknie bijącym seruszkiem w łonie swym :-)
 
fasolek trzymam mocno kciuki zeby sie wszystko wchlonelo i zeby dzidzia bezpieczna byla:tak:w szpitalu pod dobra opieka bedziesz wiec trzymam kciukaski ze szybko sie pozbeda tego krwiaka i wrocisz zdrowa do domku:tak::-)

witaj naughty&happy:-) info mozesz przeslac mi na priv albo do polci:tak:
 
sonkaa roześmiałaś mnie swoją wczorajszą przygodą z autem,aż mój M pytał się co mnie tak rozbawiło i cóż przeczytał stwierdzając że znęcamy się nad swoimi chłopami...:-)

Marteczka o tej kapuście w markecie razem z M nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu:-D

lori, sandy, Ardhara również życzę Wesołych spokojnych Świat.

Sandy Twoje rady są nie zastąpione.

fasolek trzymam kciukasy aby wszystko skończyło się pomyślnie i Wesołych Swiąt.

naughty&happy Witaj!!!


Faktycznie bardzo świątecznie się zrobiło, mnie też czeka gotowanie i pieczenie od jutra... i doszedł mi jeszcze tort urodzinowy do upieczenia... mam nadzieje że wyjdzie bo sklepy w święta pozamykane aby coś zastępczego kupić:-)
 
fasolek, trzymam kciuki żebyś szybko wróciła do domku, dobrze, że z Maluszkiem wszystko ok :-)

ja najadłam się rurek z bitą śmietaną i teraz pękam, chyba zrobię sobie herbatki
 
Witam się i ja bardzo świątecznie :-)

Byłam na zakupach 4h :szok: jestem padnięta.

Sandy dziękujemy za życzenia i wzajemnie jesteśmy z Tobą.
Lori wesołych i mokrych :tak:
fasolek 3maj się cieplutko wesołych ;-)

Idę spać . :-)
 
Czy któraś z was odczuwała ból pod żebrami po prawej stronie?
To chyba wątroba. Co dziwne bo po wcześniejszych wymiotach miałam badanie Aspat i alat, wyniki były idealne. Idę łyknąć nospę i się położyć. :-( Oby pomogło.
 
pesca, albo pęcherzyk żółciowy - nie zjadłaś czegoś tłustego albo ciężkostrawnego? Ja się mojego pozbyłam w październiku:-)
 
reklama
mimii - ale mi zrobiłaś smaka na rurki ze śmietaną, ja wrąbałam proste herbatniki i mnie mdli... nie było warto :tak:, ale dla rurki ... to inna sprawa :-D

furagin przywraca chęć do życia, ale padnięta jestem, jak nie wiem, dwie nocki w plecy - tak po 4-5 godzinek i już to czuję, dzisiaj padnę na twarz ..., ale jutro wszyscy mają wolne , więc będzie już świątecznie :-)
 
Do góry