reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
hej dziewczyny

wpadłam na chwilę poczytać co u Was bo od rana miałam przypływ energii i postanowiłam ją pozytywnie spożytkować, do 20 sprzątałam mieszkanie, już dawno nie było tak czysto (chyba od 2 miesięcy) został mi tylko salon i mycie podłogi w całym domu, więc jeszcze z 5h sprzątania jutro, a później zakupy i pieczenie ciast więc też pewnie zajrzę dopiero wieczorkiem

pozdrawiam i życzę miłych przygotowań do świąt

zmykam jeszcze siebie ogarnąć, peeling, maseczki i takie tam:-)
 
Sandy bardzo mi przykro z powodu straty maluszka , tule mocno:-(


Witam was wszystkie bardzo serdecznie troszkę mnie nie było ale trochę was podczytywalam.
Nie mam weny do pisania :-(
Po świętach we wtorek mam wizyte u gin więc proszę o kciuki
Odezwę się po świętach pewnie a wiec dla wszystkich:
ZDROWYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT,
DUŻO MIŁOŚCI I SPOKOJU
DLA WAS WSZYSTKICH, RODZIN I DZIDZIOLKÓW W BRZUSZKACH
ODPOCZYWAJCIE KOCHANE I DBAJCIE O SIEBIE :-)
 
Fasolek:baffled:kurde no przykro mi,tym bardziej,że nienawidzę szpitali:-(ale dużo zdrówka najważniejsze żeby wszystko skończyło się dobrze,nawet leżenie dasz radę przeboleć:tak:
Nabru :zawstydzona/y:no cóż tak mam jak poczuję coś kiszonego teraz, dzisiaj sąsiadka podrzuciła mi kapuśniak bo zawsze smakuje mi wszystko co robi z kapuchą i mi podrzuca jak nie pierożki to zupkę...a wyszedł jej jak kwaśnica,wciągnęłam całe dwie miseczki,no i ku zdziwieniu nie pękam od wzdęć:sorry:kminek w zupce musiał podziałać:-p
Happy(bo tak szybciej będzie)witam i gratuluję!Rozgość się u nas:-)
Aguga nie spaliłaś kłaczków?
No ja skończyłam porządki pół godziny temu i właśnie zjadłam kolację przed kompem.
Nie szykuję się na wielkie gotowanie,bo nie będzie miał kto jeść...w sobotę jedziemy do siostry na obiad w niedzielę jeszcze nie wiem ale może w domu a w pn go G pojedziemy.Mam tylko ochotę upiec karczek albo boczuś i zrobię jakąś sałatkę.Ale raczej nastawiam się na stołowanie po chałupkach i nie robienie niczego:-pw te Święta zamierzam być "baardzo w ciąży":-D.W poprzedniej ciąży byłam w Boże Narodzenie w 7 miesiącu i byłam byłam bardzo nie w ciąży mimo to więc teraz sobie może odbiję;-)
 
tak właśnie próbuję się rozgościć :-) podczytuje Was troszkę, porozglądam się tu i tam ;-)

ale to moze już jutro .... tak późno się zrobiło, ze aż brzydko :eek:

dobranoc moje panie :-)
 
Oj jaaaa melduję się dziś pierwsza??

W planach wizyta u pediatry bo młoda kaszle;/ i zakupki - pewnie bede robić na raty;/
 
Witam się i ja
Mój synuś też jakiś z chrypką wstał.
Marteczka kolorek wyszedł taki jak chciałam :-DWłosy całe
Lecę na zakupki
 
Hej dziewczyny. Wesołych Świąt dla Was i Waszych Rodzin:)

Ja w skrócie. Byłam w środę u lekarza. Z maleństwem wszystko ok. Ma już 43 mm.
Wracając od gina mieliśmy wypadek- stado saren wypadło na drogę i niestety nie udało się ich ominąć. Nam się nic nie stało. Mam nadzieję że z maluszkiem też ok. Bardzo się wystraszyłam ale nic się nie dzieje więc myślę że będzie dobrze.
Jesteśmy już w Kielcach u rodziny. Postaram się być na bieżąco.
Pozrawiam
 
z jaja.jpg
Kochane, z okazji zbliżających się świąt, życzę wam i waszym brzuszkom wszystkiego najzdrowszego, niezapomnianych doznań i oczywiście mokrego dyngusa
 
reklama
dla wszystkich przesyłam życzenia świąteczne
Zobacz załącznik 453614
Niech zajączek w koszyk wskoczy,
Mokry dyngus Cie zaskoczy,
jajko będzie smakowało,
i brzuch będzie radowało

Wesołych Świąt Alleluja !





mnie gardło cholernie boli i kaszle mnie strasznie gorączki nie mam czuje się nie najlepiej na razie się leczę domowymi sposobami mam nadzieje że się nie pogorszy....
Wiki już znacznie lepiej gorączki nie ma wczoraj też prawie nie miła lekko ja pokaszluje ale nie jest źle




kaka
zdrówka życzę
fasolek
trzymam kciuki żeby krwiaczek się szybko wchłonął
 
Ostatnia edycja:
Do góry