reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Happy witaj
Fasolek leż jak najwięcej ,na pewno będzie dobrze.

Ja nałożyłam farbę na włosy idę ją za chwilę zmyć
 
fasolek to trzymam kciuki żeby wszystko szybko wróciło do normy!

A ja wysprzątałam wszystko na błysk :tak: Nie mam już kompletnie siły. Mieliśmy się wybrać jeszcze na zakupy, ale pomyłam dopiero podłogi i padam... Ale mam za to czyściutko, pierwszy raz odkąd jestem w ciąży :-D Wysłałam męża po coś na kolację i idę w końcu odpoczywać. Buźka
 
malinova - dzięki za radę, dzisiaj właśnie kupiłam i piję sok żurawinowy, poza tym łykam jeszcze żuravit , jużzaczyna być lepiej, na początku próbowałam urosept, ale bakterie nie chciały się wyprowadzić, ale teraz to "inna inszość"

bellka - też miałabym czyściutko, gdyby nie mój pies, który gubi sierść na wiosnę i robi łapki na podłodze
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja dzisiaj siły nie mam, Od wczoraj tak mnie głowa bolała że dzisiaj opuściłam pracę .
wczesniej i poszłam spać. Wstałam i lepiej się czuję ale nie mam jakiegoś rewelacyjnego samopoczucia, najchętniej poszłabym dalej spać. Witam nową mamusię i Sandy całuję
 
oj sonka naprawdę współczuję, ale z każdym dniem będzie lepiej

ja obiecałam zrobić na kolację naleśniki i tak mi się nie chce, tak bardzo jestem w ciąży:-p
no ale jak mąż wróci o 21 to chyba już będą
 
moja psinka jest już na emeryturze i czesto muszę go wypuszczać, stąd i bałagani, dobrze, że wszędzie płytki :-)

dobranoc dziewczyny, zmykam się ogarnąć i spaaaaać, pa
 
reklama
Hmmm kto wam pozwolił tyle naskrobać?:wink:Normalnie nadążyć za wami nie można:eek:,ale w miarę czasu i możliwości staram się:-p
Sandy,Lori,Emotion to dla was również wszystkiego dobrego na te Święta i nie tylko!:*
Majeczka a nie mówiłam...:tak:No to teraz feta pewnie na całego:-D
Sprzątam chatę bo jestem od tygodnia sama mama od 26.03 w Krynicy,a ojciec od soboty w Ciechocinku,tak się bawią 60-letni emeryci teraz;-)szkoda,że nam to nie będzie raczej dane...więc muszę i sprzątnąć i napalić w centralnym i ugotować no generalnie cały dom na głowie,a w między czasie jeszcze mieszkanie.I dziś mój G mi dzwoni i mówi,że zamiast dzisiaj wróci jutro bo muszą dokończyć jakąś tam robotę,bo za tydzień nie jedzie z nimi już ten chłopak,który to robi:no:K...zawsze się musi wszystko p....!A jutro miał iść do lekarza i tą pralkę nam przywożą,znowu wszystko na mojej głowie:-(
 
Do góry