reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Jestem już zmeczona ale szczęsliwa!!

Wszystko w porządku. Badania prenatalne w normie nie ma żadnych nieprawidłości NT 1,7 ,.Dzidzia ma 6cm no i nna pytanie o płeć pan doktor powiedział że jeszcze nie na 100% ale mignęła mu dziewczynka!!!! Czyli Amelka będzie a jak nie to Kubuś:)

Tesciowei zachwyceni,robilismy grilla tylko że mnie chyba coś rozkłada . Ale co tam wazne że z dzidzią ok. Zdjęcie dodam to odpowiedniego wątku.

Co prawda jeszcze mam czekać 10 dni na wyniki PAPPA ale trzeba być dobrej mysli.
 
Nikamo- super wieści!!! Kolejny stres za Tobą:-)
Dzisiaj faktycznie spokojniej na forum- nie ma się co dziwić. Ja już czekałam na te parę promyczków. Świat od razu wygląda optymistycznie i człowiekowi lepiej.
Ja byłam dziś na zakupach spożywczych i okazało się że mam wstręt praktycznie do wszystkiego. Mój Ukochany zobaczył zakupy i tylko się uśmiechnął. Mamy w domu z 5 litrów jogurtów i 10 kg owoców- wszystko inne powodowało mdłości na samą myśl :szok:

krak86- fajna taka imprezka.
 
Ostatnia edycja:
Jestem już zmeczona ale szczęsliwa!!

Wszystko w porządku. Badania prenatalne w normie nie ma żadnych nieprawidłości NT 1,7 ,.Dzidzia ma 6cm no i nna pytanie o płeć pan doktor powiedział że jeszcze nie na 100% ale mignęła mu dziewczynka!!!! Czyli Amelka będzie a jak nie to Kubuś:)

Tesciowei zachwyceni,robilismy grilla tylko że mnie chyba coś rozkłada . Ale co tam wazne że z dzidzią ok. Zdjęcie dodam to odpowiedniego wątku.

Co prawda jeszcze mam czekać 10 dni na wyniki PAPPA ale trzeba być dobrej mysli.

A czemu robisz PAPPA?masz jakies wskazania czy tak żeby dmuchać na zimne?:)
 
Ja przegięłam z jedzeniem ,tak już dobrze się czułam po tym grillowym jedzeniu,że wciągnęłam jeszcze czekoladę i to był wielki błąd teraz za niego płacę :cool2:
Karolina o ile mi wiadomo Nikamo jest po 35r.ż. i takie badania są raczej konieczne.
Nikamo świetne wiadomości i ciekawe czy się sprawdzi i będzie dziewczynka .
Lorelain widziałam,że odezwała się na innym wątku.Bidulka się jeszcze męczy :no:
 
Ja przegięłam z jedzeniem ,tak już dobrze się czułam po tym grillowym jedzeniu,że wciągnęłam jeszcze czekoladę i to był wielki błąd teraz za niego płacę :cool2:
Karolina o ile mi wiadomo Nikamo jest po 35r.ż. i takie badania są raczej konieczne.
Nikamo świetne wiadomości i ciekawe czy się sprawdzi i będzie dziewczynka .
Lorelain widziałam,że odezwała się na innym wątku.Bidulka się jeszcze męczy :no:

dzieki,nie pomyslalam o tym:)ja mam miec w tym tygodniu usg genetyczne i podłapuje wszystko co piszecie na tn temat,bo sie strasznie stresuje przed ta wizyta:/
 
dzieki,nie pomyslalam o tym:)ja mam miec w tym tygodniu usg genetyczne i podłapuje wszystko co piszecie na tn temat,bo sie strasznie stresuje przed ta wizyta:/

Boże ja się tak denerwowałam ze mnie trzęsło jak galaretą na usg. Teraz chyba nerwy odchodzą bo głowa mi pęka chyba zażyje apap i do wyrka.
 
a tak z innej beczki,macie dziewczyny tez tak ze ustapily Wam dolegliwosci?bo mnie piersi przestaly wogole bolec,przestalo mnie mdlic i tak sie zastanawiam czy nie isc wczesniej do lekarza,co prawda dolegliwosci ustepowaly powoli a nie nagle no ale mimo wszystko dziwne. To dopiero 10tydzien a ja sie czuje jakbym byla w ciazy od zawsze:)
 
nikamo super wieści :-)

karolina mi też przeszły mdłości... piersi nie bolą ale brzuch rośnie hehe więc chyba wszystko ok. Taka kolej rzeczy :-). Grunt to nie wpadać w panikę i się nie nakręcać nie potrzebnie. Jest dobrze i będzie dobrze :-)

cebulka, kiełbaska i grzanki zjedzone :-D
 
reklama
Karolina kilka stron wcześniej jak pisałyśmy z dziewczynami to tak w 9-10tyg ustępowały dolegliwości lub były mniejsze. Każda tak świruje ,ale na pewno jest dobrze-musi być
Tallkaa no mi w drugiej ciąży brzuch rósł ,ale w środku nic się nie rozwijało :no: niestet.Teraz powoli się ujawnia,ale teraz nie czuję pustki jak poprzednio tylko jest taki bardziej wypełniony ,ciężko to napisać.A z nakręcaniem się masz rację ja zauważyłam ,że trochę przystopowałam
Nikamo wierzę ,że miałaś nerwy. Mnie czeka to dopiero za 2tyg ,najgorzej czekać na kozetce i ta cisza kiedy ginek zapatruje sie w monitor
 
Do góry