reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Karolina spokojnie ja mam identycznie, jedme objawy odeszly, a na ich miejscu pojawily sie nowe, czasem w ogole nic nie "czuje" ciazowego, takze napewno sie tym nie przejmuj :)

U mnie z ta wydzielina/sluzem to w kolko macieja, juz chyba mialam we wszystkich kolorach teczy :( teraz ciagle czuje, ze mi "mokro" i mam taka zoltawa wydzieline/sluz, ale zero swedzenia czy brzydkiego zapachu, eh, co ja sie mam z tymi wydzielinami ;)

A tutaj cos dla dziewczyn z UK, moze sie zainteresujecie, ja juz nasze bilety mam i idziemy 7 kwietnia :)
http://www.ukbabyandtoddlershow.co.uk/events-diary/
 
reklama
Jeju Dziewczyny, czuję się jakbym wróciła do życia. W ostatnim czasie mieliśmy strasznego zgryza z rodzicami mojego P., dopiero teraz zaczynają się normować nasze relacje (chociaż i tak do końca życia będę tą najgorszą), musieli przetrawić wszystkie nowe informacje i trochę odetchnęliśmy z ulgą. Ale naprawdę ta sytuacja nie dawała nam spokoju i okropnie się wymęczyliśmy przez nich.

Mam nadzieję, że teraz będę już pisać bardziej regularnie. Pozdrawiam!
 
Ja jak zwykle witam z rańca:)

kkarolcia super że wszystko sie u Was unormowało.Pisz częsciej koniecznie:)

U nas kolejny piekny wiosenny dzień. Zaraz zbieramy się na giełde samochodową.
Muszę porobić jeszcze jakieś tygodniowe zakupy,bo mój M od wtorku zaczyna prace na wyjazdach i znów będzie w domku tylko w weekendy:(( No ale cóż takie jest życie ..

Aaa jeśli chodzi o przeziębienie to wczoraj w aptece dostałam kapsułki Prenatal GripCare x 15 kaps dla kobiet w ciąży i karmiących piersią - Aptekarz Warszawski - Apteka internetowa .Zazyłam wczoraj i dzis o wile lepiej się czuje.:)

Milej niedzieli!!
 
Witam i ja :-)
Znowu mlody nie dał pospać przez ten katar i kaszel:baffled: a zawsze on lubi tak dlugo pospac a ja z nim , m pojechał na targi i ma nas w nosie wcale nie ma dla nas czasu w tym tygodniu i to mnie wnerwia:zawstydzona/y:

Zjadamy śniadanko i szykujemy się z synkiem do kościola a później na obiad do teściowej no i oczywiście spacer:tak:

Milej, ciepłej i spacerowej niedzieli zyczę
 
Karolina spokojnie ja mam identycznie, jedme objawy odeszly, a na ich miejscu pojawily sie nowe, czasem w ogole nic nie "czuje" ciazowego, takze napewno sie tym nie przejmuj :)

U mnie z ta wydzielina/sluzem to w kolko macieja, juz chyba mialam we wszystkich kolorach teczy :( teraz ciagle czuje, ze mi "mokro" i mam taka zoltawa wydzieline/sluz, ale zero swedzenia czy brzydkiego zapachu, eh, co ja sie mam z tymi wydzielinami ;)

A tutaj cos dla dziewczyn z UK, moze sie zainteresujecie, ja juz nasze bilety mam i idziemy 7 kwietnia :)
Events Diary | UK Baby and Toddler Show
szkoda ze u nas nie ma :(
 
Witajcie niedzielnie.

U nas z objawami to tez coraz ciszej. Pogoda piękna więc trzeba korzystać!
 
Witajcie dziewczyny;
przepraszam za ciszę i długą nieobecność. Niestety nie miałam ani możliwości ano nastroju by pisać.

Moje przeczucia się sprawdziły. Serduszko nie było, prawdopodobnie od 8-9 tygodnia. Jestem już po zabiegu i próbuję jakś wszystko poukładać od nowa.

Myślę, że już wyczerpałam ilość nieszczęść na tym wątku i wszystkie dzieciaczki przyjdą na świat w odpowiednim czasie.

Pozwolę sobie zaglądać do was od czasu do czasu.

Nie piszcie proszę, że wam przykro - wiem, że tak jest, ale ja nie będę miała siły tego czytać, a piszę już z trudem.

Azor za parę dni wyśle ci pw i tam wszystko uzgodnimy.

Trzymam za was kciuki dziewczyny!
 
zapominajka jestes silna kobitka tez to przechodzilam jak wiele z nas na tym watku niestety....nie ma slow by ukoic twoj bol teraz. z calego serduszka wierze ze sie pouklada wszystko w swoim czasie buziam mocno :* i trzymaj sie i niepoddawaj masz Igorka dla ktorego musisz byc dzielna choc wiem ze ciezko teraz jest wiem ze wyjdzie slonko :*



krak wyslij mi na priva wiecej jakiegos info o tym evencie. czesto jest tak ze robia takie fajne spotkania ale np w glasgow gdzie jak podlicze dojazd i czas to mi sie odechciewa ale widze w edi tez bedzie i to w miejscu gdzie kiedys pracowalam :D chetnie sie przejde choc to dopiero na 9 czerwca :O
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zapominajko dobrze że się odezwałaś bo bardzo czekaliśmy na ciebie.Nie napisze że wiem co czujesz bo nie wiem i mam nadzieje że nie będe musiała tego wiedzieć.
Muszę napisać że mi przykro bo naprawdę mi przykro żadna z nas na to nie zasłużyła. Jednak przez tak krótki czas zdążyłyśmy się troche przyzwyczaić do siebie i szkoda się rozstawać.
Ale wszystko jest po "coś" i po chmurach zawsze wychodzi slońce i tobie życzę dużo tego słoneczka i wytrwałości :tak:
Zaglądaj do nas zapominajko kiedy masz ochote tak jak i reszta mamuś październikowych aniołków jest u nas mile widziana
Trzymaj się kochana
 
Do góry