reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Witajcie!

Martwi mnie brak wieści od Zapominajki... moze musiała zostać w szpitalu... oby nie, lepiej gdyby to brak netu powodował tą ciszę.

Ja się piekielnie przeziębiłam. Wczoraj po południu zaczęło się od kichania, kataru, a dziś boli mnie gardło, głowa i ogólnie wszystko. Martwię się przez to o dzidzię, ale mam nadzieję że lipa z miodem mi pomoze. Jade do apteki może chociaz Tantum Verde albo jakies tabsy do ssania na gardlo mozna w ciazy brac. Najgorsze ze to dopiero pierwszy trymestr.

Mój synek ma dziś 7 lat, jak to zleciało, już taki duży chłopak. Muszę odebrać torta z cukierni.

Miłego dnia!
 
Nikamo trzymam mocno kciuki &&&&&

Nikola napewno wszystko jest dobrze, do srody niedaleko, to nasze buzujace hormonki tak na nas dzialaja, ja tez mam tak, ze w jednaj chwili wszystko rozowo, ciesze sie ciaza, ze lepiej sie czuje, mysle o lozeczku i wozku, a za chwile juz czarne mysli i sie zastanawiam co ja zrobie jak sie okaze, ze z Ktoskiem cos nie tak :( zwariowac mozna

Ja zaraz z lozka sie staczam, K robi na sniadanko jajecznice ze szczypiorkiem, lece pod prysznic i potem na Baby Shower do mojej kolezanki :)
Ale telefon ciagle przy sobie wiec bede podczytywala co tam u Was :)

Dziewczyny mam takie (pewnie glupie jak zwykle pytanie) odnosnie spania/lezenia, otoz slyszalam, ze w czasie ciazy jest wskazane lezenie/spanie na lewym boku i sobie to tak wzielam do serca, ze caly czas na kanapie jak leze i ogladam tv czy jak spie to na lewym boku i juz mi troche ta pozycja daje we znaki, dzis sie obudzilam i nie moglam sie ruszyc tak jalby moje cialo zastyglo w tej jednej pozycji, a jak juz sie ruszylam to okazalo soe, ze moj kregoslup tez nie jest zadowolony aaaauuuuaaaa
Czy Wy spicie/lezycie jeszcze w kazdej pozycji?


Milego dnia
 
diana wiesz mnie sie kończy przeziębienie tantum verde kazała ginka psikać do nosa zapodawałam sól morska no i herbata z miodem i cytryną do tego czosnek katar prawie przeszedł gardło też jak bardzo źle się czujesz to zadzwoń do gnia może on coś doradzi jeszcze więcej
krak no też coś słyszałam że ugniata się jakąś tentnicę czy coś niestety ja nie znsne na innym bokupo za tym chyba w pierwszym trymestrze to chyba jeszcze nie ma znaczenia
 
Ostatnia edycja:
Witam w tak piękny wiosenny poranek :-) Ja się dzisiaj wyspałam, chłopaki rano sami sobą się zajęli i jeszcze pyszne śniadanko mi przygotowali. Mąż sam upiekł chlebek :-) Teraz razem pojechali na zakupy a ja leżę brzuchem do góry :-):-):-)

Nikamo, kciuki mocno zaciśnięte &&&&&&&&&

Diana, wszystkiego najwspanialszego dla Twojego solenizanta :-)

Kasikd, ale piękne Maleństwo :-):-):-)

Zapominajka, co się dzieje???????
 
diana wszystkiego naj dla solenizanta:-) stawiam torta :-D
4bd7ba1b422f0ac636e65e2c332876ce.jpg
ja tez sie juz bardzo martwie ze zapominajka tyle czasu nie zaglada....oby to byl brak netu
 
reklama
Witam
Diana to dla Twojego solenizanta
..... , . - . - , _ , .......
......... ) ` - . .> ' `( .......
........ / . . . .`\ . . \ ........
........ |. . . . . |. . .| ........
......... \ . . . ./ . ./ .........
........... `=(\ /.=` .........
............. `-;`.-' ............
............... `)| ... , ........
................ || _.-'| ........
.............. ,_|| \_,/ ........
....... , ..... \|| .' .............
....... |\ |\ ,. ||/ .............
.... ,..\` | /|.,|Y\, ............
.... '-...'-._..\||/ .............
.......... >_.-`Y||..............
.............. ,_|| ...............
............... \|| ...........
................ || ..........
................ || ...........
................ |/ ...........
STO LAT,
STO LAT .

Ja osobiście myślę ,że Zapominajka leży ,lub leżała w szpitalu -stąd brak jej wpisów.
boli mnie szczęka ,nic tylko na nią okładziki i lód w areozolu ,
młodym dogadzam ,właśnie pałaszują kisiel z bitą śmietana ,a ciasto się piecze..

Miłego wypoczywania ,imprezki ,zakupów ,a kciuki za wizytującą u lekarza
 
Do góry