reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

No prosze sobota piękna pogoda i już pustki na forum
No ale trzeba korzystać ze słoneczka:tak:
My też już po 2 godzinnym spacerku z młodym, zaliczyliśmy zakupy na spacerku a teraz ja się biorę za sprzątanie łazienki a mlody znowu na dwór.

Diana wszystkiego najlepszego dla twojego syneczka:tak:
Nikamo kciuki trzymam i czekamy na relacje
 
reklama
Diana.. dla synka moc życzeń spokoju i radości z dzieciństwa..


Boże jakiego mam stracha ,idę na 11.30 na prenatalne i juz mnie wszystko boli z nerwów...
Kochane trzymajcie kciukasy ,odezwę się wieczorkiem bo jeszcze do teściów jedziemy.

nikamo &&&&& zaciśnięte, tylko się odezwij, bo za tobą i zapominajką listy gończe roześlemy

a ja o 9-30 poszłam z synkiem do parku i na pierwsze w tym roku lody z automatu.. 3 h w plenerze, zabezpieczyłam się w banana i soczki więc spoko. jestem taka padnięta, najlepiej to spać bym poszła.
 
Diana.. dla synka moc życzeń spokoju i radości z dzieciństwa..




nikamo &&&&& zaciśnięte, tylko się odezwij, bo za tobą i zapominajką listy gończe roześlemy

a ja o 9-30 poszłam z synkiem do parku i na pierwsze w tym roku lody z automatu.. 3 h w plenerze, zabezpieczyłam się w banana i soczki więc spoko. jestem taka padnięta, najlepiej to spać bym poszła.

Lody już ? odważna jesteś. My z mlodym na spaacerku dzisiaj tylko rozmawialiśmy o lodach że może niedługo.
Chociasz ja w czwartek kupilam sobie pudełko lodów i po cichaczu przed wszystkimi wcinam:-D
 
Witam się i ja w przerwie bo oczywiście spędzamy czas na dworze.Rano wyszliśmy przed dom,młody naściągał kolegów ,koleżanek i miałam małe p-kole na podwórku.Później zrobiliśmy grilla ,a po jedzeniu rodzinka zabrała młodego do mojego brata domu więc luz.Po obiedzie już posprzątałam i wychodzimy z moim m przed dom na słoneczko.
Zapominajka martwimy się.Też myślę,że coś ważnego uniemożliwia jej zajrzenie na forum.
Nikamo kciuki zaciśnięte,szkoda ,że nr telefonu nie zostawiłaś bo byś wiadomość nam zostawiła.
Diana najlepszego dla synka.
Mina ja po wczorajszym pobycie na dworze zasnęłam jak dziecko o 21godz.
 
Lody już ? odważna jesteś. My z mlodym na spaacerku dzisiaj tylko rozmawialiśmy o lodach że może niedługo.
prawda jest taka że choroby gardła od lodów powstają wskutek dużej różnicy temperatur pokarmu i powietrza. w tej chwili tego nie ma... ja sama często zimą rożki na ulicy jadłam. Kajetan jest przyzwyczajony, całe szczęście ta zima minęła bez chorób, raz był katar którego nabawił się w.. domu!!
 
ja zdycham nie chce mi się leżeć poszłabym na spacerek

co do lodów to moja Wiki je przez okrągły rok nigdy jej nie odmówiłam czsem idziemy sobie do kawiarni i zamawiamy po lodzie i ani raz nie była chora od lodów baaaa nigdy nie miała też chorego gardła .....a znam takich co jak ich dzieci lody zobaczą to pytają co to jest a chore non stop ...nigdy też nie podgrzewałam żadach napoi w ciepłej widzie czy mikrofali Wiki zawsze piła w temp pokojowej a i czasem zdarzy się napić jej coś lodowatego ..... co do chorowania to tej zimy ani razu nie była chora ostatnio tylko miła jeden dzień temp ale to było raczej jakieś przesilenie ....wiec ja też mogę obalic mit że lody tylko w lecie ....
 
My właśnie wróciliśmy z dworku i grzejemy obiadek :-) U nas dzisiaj rybka smażona :-) A na dworku tak cieplutko, że aż szkoda wracać do domu. Trochę nabiegałam się za Olkiem i teraz padam. Oby taka pogoda została już taka :-)

Co do lodów to ja też jem przez cały rok, Oluś dużo ostrożniej. Teraz jeszcze mu nie daję, ale on akurat przeziębiony. Za to latem nadrabia :-):-):-)

Miłego dalszego słonecznego dnia :-):-):-)
 
Ja juz spowrotem w domku :) baby shower sie udal, pobawilysmy sie i posmialysmy :) przyszla mama zadowolona z prezentow, a goscie z pysznego jedzonka :)

A my konczymy dzisiaj 11 tydzien ciazy :D hurra :)
Wg mojej madrej biblii ciazowej Ktosiek ma okolo 4cm i wazy jakies 7g :) jest wielkosci limonki :)

Pozdrawiamy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam dziewczyny.
No dzisiaj nie miałam dużo do nadrabiania, wszystkie korzystacie pewnie ze słoneczka. :-) Nic tak nie cieszy jak ciepełko na dworku. Ja dzisiaj pół dnia spędziłam na dworze. Spacerek, autko umyte. Teraz troszkę już zmęczona jestem ale...... KIEŁBASKA SIĘ ROBI NA GRILU :-D. Mniam mniam ....

A od Zapominajki dalej wieści nie ma ? :szok:

kasikd śliczne maleństwo. Ja mam badania w czwartek i już się nie potrafię doczekać
 
Do góry