reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Zapominajko ja juz nic mądrego nie napiszę bo zawsze w takich sytuacjach brakuje mi słow. Trzymaj sie Kochana i zaglądaj do nas!
 
Zapominajka, ja również nie napiszę już nic mądrego bo słów mi brak. Mogę sobie tylko wyobrazić jaki to okropny ból. Trzymaj się dzielnie a wszystko na pewno poukłada się dobrze. Ściskam Cię z całego serduszka.

U nas dzisiaj teściu robi małą, rodzinną imprezkę bo wczoraj miał imieniny. Miłego i słonecznego dnia Wam życzę.
 
Zapominajka.. znowu siedzę i ryczę.. ale mam nadzieję że masz rację pisząc o wyczerpanym już limicie nieszczęść u nas. Zaglądaj do nas.. może za wcześnie na to ale jeżeli będziecie się znowu starać o dziecko to podziel się wiadomościami...
 
Witajcie.
Normalnie jestem w szoku,pisać mi się odechciało po wiadomości od Zapomonajki jestem załamana. Wiem co czujesz będzie dobrze.
Ryczeć mi się chce....................
 
Zapominajko pisz z nami jak tylko chcesz, jeśli chciałbyś też o coś spytać (wiem, że po zabiegu tych pytań jest sporo) możesz pisać do mnie na pw, nie czytaj za dużo w necie i ciesz się synkiem :happy2: będzie na pewno teraz dla Ciebie dużym wsparciem.

Mnie też objawy jakoś pomału opuszczają i jak miałam ich już dość, to teraz zaczynam tęsknić, bo chociaż one były dowodem ciąży, teraz musimy cierpliwie czekać na kopniaki.

Miłego dnia dziewczyny

Ogromna metamorfoza zachowań kotów. 'Są leniwe i rozpuszczone'

coś dla naszych kociarek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zamurowało mnie..... niestety sprawdziło się najgorsze :( Zapominajko bądź dzielna! Zaglądaj do nas czasem jeśli będziesz miała siłę i ochotę.
 
reklama
Ja dziewczyny piszę żeby się z wami pożegnać i mam prośbę aby nie pisać do mnie na PW w sprawie listy październikówek. Dla mnie jest trudno nawet wejść na ten wątek a co dopiero nadal prowadzić liste.

Ja jestem w szpitalu i juz po dzisiejszej załamce mąż przywiózł mi laptopa. Od środy rano jestem na tabletkach wywołujących poronienie, ale szyjka trzyma mocno i nie chce puścić. Codziennie mam skurcze które nie chcą się rozkręcić. Zdecydowałam sie żeby to przejść natutalnie a nie żeby mi zrobiono na chamca zabieg. Dzięki temu powinnam szybciej do siebie dojść i szybciej móc sie starać.

Dobija mnie to że jest taka ładna pogoda, chciałabym pójść z dzieckiem na spacer a jestem przykuta do łóżka. Wczoraj byłam na troche nielegalnej przepustce to chociaz pobawiłam sie z synkiem bo bardzo tęsknił.

Jestem w sali dwuosobowej ze starsza babcią po zabiegu. Niestety na korytarzu pełno ciążarnych z wielkimi brzuchami które narzekają że muszą być w szpitalu...doprowadza mnie to do szewskiej pasji bo przynajmniej one mają dla kogo to robić, a ja mam świadomośc że w moich brzuchu są martwe dzieci.

Wczoraj podjechałam na szybko na cmentarz żeby wybrac dobre miejsce. Czekam juz tylko aż sie to skończy.

Zapominajka
- nie pisze bo wiem że NIC cie nie pocieszy i wirtualnie przytulam
 
Do góry