reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam

ech ja tez nie spalam do 2 w nocy. Jakos nie moge sie pogodzic z taka niesprawiedliwoscia. Nie moge uwierzyc ze 2 dzieciaczki nagle bez powodu przestaja oddychac, co pomysle to mam łzy w oczach.
tez mysle ze Lorelain bedzie tu brakowac, byla tu od poczatku i duzo tu wnosila

ja do konca tygodnia w domu na L4 to moze jakos nabiore sil bo po tej poniedzialkowo-wtorkowej jelitowce jestem wypluta. Tak mnie wymiotlo ze mam 1,5 mniej na wadze :eek:

A wczoraj znów zaczęłam plamić:-(
Byle do jutra!

bedzie dobrze, odpoczywaj i badź dobrej mysli choc wiem ze to trudne

Hej Mina, wlasnie sobie to przemyslalam i dlatego tez posranowilam jednak zaczac pisac, nie tylko dla siebie i dla Was, ale tez wlasnie dla podczytujacych dziewczyn, zeby wiedzialy, ze nie kazde plamienie czy krwawienie to koniec...bylam (i ciagle zreszta jestem) przerazona, bo nikt mi nigdy nie mowil o plamieniach, krwawieniach czy bolach podbrzusza w ciazy, czyta sie ciagle o mdlosciach, sennosci, oslabieniu, zachciankach, a o tej jeszcze "ciemniejszej" stronie ciazy juz tak wiele sie nie mowi, okazuje sie tymczasem, ze 25% kobiet w ciazy doswiadcza jakiegos rodzaju plamien czy krwawien

Krak nie musisz tak myslec ze tu kogos dolujesz, po to sa takie fora zeby sie wspierac takze w zlych chwilach a nie tylko cieszyc sie naszym szczesciem.
Ja tez mysle ze krwawenie to nie jest normalna rzecz w ciazy, mnie gin na kazdej wizycie pierwsze co to pyta czy byly jakies plamienia.

Ja plamien nie mam ale u mnie chyba pomaga Acard i zastrzyki w brzuch. Poprzednio w ciazy zaraz po tescie pozytywnym dostalam plamienia, pojechalam do gina i od razu zastrzyki w brzuch, leki na podtrzymanie i juz to sie nie powtorzylo.

Byłam dziś na pobraniu krwi do badań i zapłaciłam 225zł! Świat oszalał!!!!!!

ojj wiem cos na ten temat, ja drugie tyle co Ty zaplacilam

mnie dzisiaj wszystko boli - jakieś zakwasy a do tego prawie 38 stopni - oby przeszło bo nie wyobrażam sobie leżeć w wyrku i zdychać :/

zdrowka zycze

Brzuch mam twardy i niestety muszę łykać tą nieszczęsna no-spę. Leżę.

bedzie ok, trzymaj sie

Przed nami kilka trudnych tygodni, zanim dotrzemy bezpiecznie do 12 tc. Każde pożegnanie będzie nas mocno ranić i potęgować nasz strach. Jak ja bym się chciała obudzić za miesiąc...

ech ja to bym sie chciala juz po usg polowkowym obudzic na ktorym dowiem sie ze dzidzia jest w 100% zdrowa.

kurde zjadlam sniadanie i cos mnie nosi, mam nadzieje ze nie zwroce wszystkiego .....
 
reklama
Jestem w szoku, nie bylo mnie 2 dni i to przeczytlama mnie zaszokowalo. wlasnie siedze i lzy same mi leca po policzkach. naprawde bardzo mi przykro, ciezko ten smutek slowami wyrazic.
Lorelain sciskam cie mocno, trzymaj sie. Poradzisz sobie, wierze w to, a my zawsze tu dla ciebie bedziemy.

jA MUSZE SIE TERAZ POZBIERAC JAKOS; MAM WIZYTE W PIATEK I SIE CHOLERNIE BOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZEMU TE ZYCIE JEST TAKIE NIESPRAWIEDLIWE???????????
 
Witam
ja do konca tygodnia w domu na L4 to moze jakos nabiore sil bo po tej poniedzialkowo-wtorkowej jelitowce jestem wypluta. Tak mnie wymiotlo ze mam 1,5 mniej na wadze :eek:
ja tez po jelitowce schudlam prawie 2 kg:baffled: to co przybralam od poczatku ciazy teraz poszlo w las po jedzeniu tostow z maslem tylko przez dwa dni grrrr ale spoko ucieklo i wierze ze wroci z nawiazka;-):tak:
nikola witaj po przerwie. niestety nam tu powialo smutkiem doczytasz za 2-3 str wstecz i wszystko ci sie wyjasni:zawstydzona/y::-(
 
Ja mam bardzo złe wieści, właśnie byłam u lekarza państwowego po skierowanie na krew i mocz i zrobił mi USG. Nie ma akcji serca. Wiekiem odpowiadają na do wczoraj, a dzisiaj juz sie nie ruszają i serca nie bija. Ja jestem załamana, ale jeszcze licze na jakis cud. Na 15:00 jade do mojego gina prywatnego żeby to potwierdził, a potem mam skierowanie do szpitala.

jestem totalnie załamana :-:)-:)-:)-(
niestety lekarz potwierdził, wiek ciąży 10 i 5 dni, oboje mają prawie po 4 cm , różnią się jedynei 2 mm. Nie ma akcji serca. Sprawdzał bardzo długo, włączał tez do słuchania i nie było słychać. Jutro mam sie zgłosic w szpitalu gdzie i tak obowiązkowo sprawdza jeszcze ordynator, ale ja nadziei juz nie mam bo to najlepszy lekarz jakiego mogłam znaleźć. Musze sie zdecydowac czy pojade do szpitala w moim miescie i zrobią mi zabieg czy poajde do tego mojego lekarza do szpitala i urodze naturalnie.
Dał mi ich ostatnie zdjęcia :(

Syneczki - jak to u ciebie wyglądało?

Boże tak strasznie mi przykro poryczałam się tak ci współczuje .....w żaden sposób nie potrafię znaleźć słów pocieszenia to takie nie sprawiedliwe jedynie co mogę ci powiedzieć to ..... bądź dzielna.... no i
[*]
[*] dla twoich dzieciaczków
:-(
 
Nikolaa witaj ,niestety złe wiadomości na forum :no:
Ja też się bardzo boję chodź wizyta dopiero za 3tyg.Zjadłam na śniadanie 4kromki chleba -szok tylko to ja przez dwa dni jadłam :rofl2:
 
Witam!
Lorelain życzę Ci dużo sił i wiary w lepsze jutro. Żadne słowa nie ukoją Twojego bólu, rozumiem Cię.
Ja też przez to przeszłam dwa razy.. Trzeba wierzyć, że nic nie dzieje się bez przyczyny (przynajmniej tak sobie tłumaczę).
Ściskam mocno!!



http://www.suwaczki.com/]
34bwdqk3vr9e4xy8.png
[/url
 
aguga no ja schiz totalny mam ,jestem przeziębiona, wizyta za tydzień dopiero na szczęście objawy są cyce bolą mdli mnie ale niestety takie straszne informacje nie napawają optymizmem .....
 
reklama
aguga - ja jem 2 razy tyle!!! az sie boje wejsc na wage...

Antylopka ja jadłam pół kromki do obiadu ,a pół po i trochę zupy.A teraz aż się boję jak mi tak apetyt ruszył.Brzuch od razu wystrzelił wow

aguga no ja schiz totalny mam ,jestem przeziębiona, wizyta za tydzień dopiero na szczęście objawy są cyce bolą mdli mnie ale niestety takie straszne informacje nie napawają optymizmem .....
Ja też przeziębiona byłam i powiedziałam to ginowi na wizycie,ale on mnie uspokoił.Powiedział ,że na przeziębienie tylko łóżko i domowe sposoby ,dziecku nie zaszkodziło to przeziębienie. Ja już nawet czułam spokój po tej wizycie,ale wczorajsza wiadomość mnie dobiła i mam czarne myśli,które próbuję przeganiać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry