reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Lorelain- lepiej iść 3 razy za dużo niż raz za mało :tak:
azorek- dziś będę na poczcie to zorientuję się jak to z tymi paczkami jest ;-)
Sandy -powodzenia na wizycie:tak:

Wczoraj wybrałam się do laboratorium w swoim szpitalu ze skierowaniem na wykonanie podstawowych badań, typu mocz, morfologia, toksoplazmoza itd, ale uprzedzili mnie,że mimo skierowania mam zaplacić 200zł bo sama toksoplazmoza kosztuje 90zł:confused2: Okazało się, że skierowanie z prywatnej kliniki nie jest u nich ważne :eek: Ale byłam zła. Chcialam iść z wynikami na wizytę, no i nie wypaliło..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się środowo z kawą i piernikami.
Melduje że starszego dziś wysłałam do zerówki, młodszy w dalszym ciągu kuruje się w domu. Od razu ciszej w domu ale jak mi serce krwawiło gdy rano odstawił żałosny płacz że Amadeuszek jeszcze zostaje w domu a on juz jest zdrowy. Na prawdę było mu strasznie przykro. Wiem że gdybym pozwoliła mu zostać jutro było by tak samo a nawet i gorzej ponieważ znając mojego 6 latka wywnioskowałby że warto płakać bo mamę się rozmiękczy. Po 3 bajkach dzielnie się ubrał zjadł parówkę i wsiadł do samochodu.
 
Lorelain- lepiej iść 3 razy za dużo niż raz za mało :tak: przynajmniej masz pewność że z fasolkami wszystko gra, a większość z nas musi czekać miesiąc albo więcej na wizytę :sorry: przez miesiąc może się tyyyle dziać..
azorek- dziś będę na poczcie to zorientuję się jak to z tymi paczkami jest ;-)
Bellka- a kiedy zamierzacie powiedzieć teściom? A co do tego kremu- sprawdzałaś termin wazności?
Sandy -powodzenia na wizycie:tak:

Wczoraj wybrałam się do laboratorium w swoim szpitalu ze skierowaniem na wykonanie podstawowych badań, typu mocz, morfologia, toksoplazmoza itd, ale uprzedzili mnie,że mimo skierowania mam zaplacić 200zł bo sama toksoplazmoza kosztuje 90zł:confused2: Okazało się, że skierowanie z prywatnej kliniki nie jest u nich ważne :eek: Ale byłam zła. Chcialam iść z wynikami na wizytę, no i nie wypaliło..

- niestety w każdym laboratorium musiałabyś zapłacić, jak lekarz prywatny i nie ma umowy z NFZ no to może ci napisac jakie badania masz zrobić, ale niestety trzeba płacić, dla tego ja chodze do dwóch lekarzy. Co sie da to chciałam robić na NFZ.

Syneczki
- ja za to dzisiaj udaje bardzo obrażoną na moje dziecko, bo juz trzeci raz z rzędu się zsikał w nocy i mi juz ręce opadają i ja nie wiem co ja mam do niego gadać bo codziennie mu zabieram za karę kolejne zabawki i widocznie to na niego nie działa. Dzisiaj mu powiedziałam, że sam sobie to będzie prał.
 
Lorelain- lepiej iść 3 razy za dużo niż raz za mało :tak: przynajmniej masz pewność że z fasolkami wszystko gra, a większość z nas musi czekać miesiąc albo więcej na wizytę :sorry: przez miesiąc może się tyyyle dziać..
azorek- dziś będę na poczcie to zorientuję się jak to z tymi paczkami jest ;-)
Bellka- a kiedy zamierzacie powiedzieć teściom? A co do tego kremu- sprawdzałaś termin wazności?
Sandy -powodzenia na wizycie:tak:

Wczoraj wybrałam się do laboratorium w swoim szpitalu ze skierowaniem na wykonanie podstawowych badań, typu mocz, morfologia, toksoplazmoza itd, ale uprzedzili mnie,że mimo skierowania mam zaplacić 200zł bo sama toksoplazmoza kosztuje 90zł:confused2: Okazało się, że skierowanie z prywatnej kliniki nie jest u nich ważne :eek: Ale byłam zła. Chcialam iść z wynikami na wizytę, no i nie wypaliło..

Kurcże to drogo -bo ja też prywatnie 100% za mocz,glukozę ,morfologię z rozmazem ,TSH,USR ,HBS,toksoplazmozę ,białko ,kreatyninę zapłaciłam 94 zł
 
zrobienie obu tokso kosztuje ok 80-90 zł w zależności od laboratorium. Sandy widocznie miałaś tylko podstawowe tokso.
 
Nie cały pakiet Tokso -sprawdzałam teraz jeszcze raz czy mam cały-mam cały --może się pomylili przy liczeniu -bo jak płaciłam to wydawało sie mi za mało ,ale obie panie z laboru przeliczyły drugi raz i stwierdzily ,że nie ,że się zgadza
 
Dzień dobry.
Ja o dziwo dzisiaj nockę przespałam i mdłości jakby mniejsze niż wczoraj.

Paulawawa szerokiej drogi. Mam nadzieję, że to spotkanie wam pomoże przetrwać trudny okres.


Ja badania zrobię pewnie w piątek lub poniedziałek, bo do lekarza za tydzień, więc mam jeszcze trochę czasu.
Pamiętam, że w ciązy z Iggym za wszystkie badania zapłąciłam jakieś 300 zł i teraz też na to się nastawiam.
 
witam doczytalam wreszcie zaleglosci:-D oczy mi sie same zamykaja wsunelam biszkopciki do herbatki i chyba pora kawe zrobic:sorry: mlod ami w nocy zwymiotowala-ma kaszel i zapchany nosek wiec co scieklo to wyszlo- ja nie spalam bo sie obudzilam na siku nie slyszalam zeby kaszlala zeby wstala tez nie:confused2:topiero jak wlazla taka cuchnaca do naszej sypialni i pokazalaze ma mokra bluzke to wstala zmienilam jej posciel i pizamke przemylam ja szybko i polozylam ja znow spac. ja zasnelam 2h pozniej bo juz siedzialam i sluchalam czy juz z nia ok:sorry:
ja wyniki mpoich badan bede miec niby na 30 kwietnia-taka date dostalam na kolejne spotkanie z polozna ale bede w pl na urlopie to raczej po 11 maja przeloze wizyte:tak: a bylam tylko na jednym skanie w sumie wymuszonym przez moja panike;-) do nastepnego 3 tyg jeszcze ale poprawie w pl jak bede na urlopie:-Dmam super prywatnego gina ma niezlego kompa w gabinecie i wszystko dokladnie sprawdzi i poda nam juz plec dzidzki:-D
 
Hej dziewczyny, ma w glowie sam metlik, moze wy cos poradzicie. moja sytuacja wyglada nastepujaco:Od 3,5lat mieszkam w Niemczech z chlopakiem (niemcem). Od roku czasu pracuje w kawiarni(z zawodu jestem kosmetyczka:/ ). Jestem w 7 tyg ciazy i nikt w pracy jeszcze nie wie. Kolezankom z pracy chce powiedziec po 16 marza, jak bede juz po 2 wizycie u gin. Dle szefa mam zamiar powiedziec po 12 tyg. czyli koniec kwietnia. i tu sie schody zaczynaja, bo moja umowa konczy sie 6 maja i nie wiem czy mi przedluzy. wogle boje sie panicznie kolezankom w pracy powiedziec, bo niestety mamy i tak za malo personelu i teraz jeszcze ja w ciazy...do tego doszlismy do wniosku ze wezmiemy slub cywilna (skromny maly), bez tego tutaj jest masa problemow, jesli dziecko na swiat przyjdzie. chociaz szczerze mowic nigdy nie chcialam sie z brzuszkiem hajtac. ..
 
reklama
Hej :-) Sandy, trzymam kciuki za wizytę :-)

Ja miałam dopiero jedną, a następną mam dopiero 27 marca.

U mnie ciągle brak apetytu, nie mam ochoty kompletnie na nic, a na mięso wręcz patrzeć nie mogę :/
 
Do góry