reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

...(..) informują mnie ze to praca na pół etatu, na zmiany i dobrze by było angielski perfekt. Uśmiałam się w duchu bo już widzę jak Ci co znają angielski perfekt walą dzwiami i oknami zapracą za 500 zł.

to jest hit dnia!!! :rofl:

Melduje że starszego dziś wysłałam do zerówki,

moje młode tez dzisiaj poszło po 6 dniach przerwy, bo już małpiego rozumu dostawał.

A wizyty to ja już miałam 3: 1: 2 dni po terminie @; 2:6/7tydz 3: w poniedziałek w związku z tym delikatnym plamieniem
a 4 będzie w kolejny poniedziałek bo idę po zwolnienie i oczywiście znowu sobie popatrzę na ludzika !:-D
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanie, co się zakłada dziecku po pajaca? Body z krótkim rękawkiem?
A do spania? Są te piżamki, ale coś pod nie się zakłada czy tylko to?
Jejku ale ja zielona jestem w tym wszystkim :eek:
 
Lorelain moich chłopcy najpierw nauczyli się nie sikać w nocy a dopiero gdy opanowali tę "technikę" zrezygnowali z pieluch w ciągu dnia. Nigdy nie zdarzyło mi się przebierać posikanego łóżka ale domyślam się ze to niesamowicie frustrujące. Teraz nasuwają mi się pytania, czy on to robi świadomie czy przez sen? może za dużo pije wieczorem? kolezanki synek siusiał w nocy ponieważ zwyczajnie było mu zimno, jego dyduś tak reagował. Napisz coś więcej znajdziemy sposób na małego nocnego strażaka :-D

Bellka
mój 6 latek śpi w zwykłej piżamce a pod nią nic nie zakłada. Z kolei 4 latek spi w dalszym ciągu w pajacach (zamiłowanie i ani myśli wskakiwać w coś innego) pod pajacem tez nic nie ma. Gdy byli mali ponieważ zapewne chodzi Ci o takie maluszki, zakładałam im body na krótki rękawek. Nigdy nie byłam zwolennikiem grubego ubioru a tym bardziej na noc. Z własnego doświadczenia wiem że body z krótkim rękawkiem i pajacyk w zupełności starczą nawet jeżeli maluch się rozkopie.
 
-Lorelain- - załóż mu kilka razy pieluchę taką dla dzieci co uczą się nie sikać to może wstyd go spali ;) ( one nie są tak chłonne jak normalne i dziecko budzi się z mokrym tyłkiem - ale na zewnątrz nie leci ). My przerabialiśmy to długo ale jakoś przeszło :)


co do pajaca - u nas pod niego idzie sam pampers i tyle.
 
Bellka nie dziwię się, że mając taką teściową nie spieszysz się, żeby powiedzieć

evellka a w Niemczech kobiety w ciąży nie są pod ochroną?

Doradźcie mi co mam zrobić. Obliczyłam, że do czasu wizyty u gina zabraknie mi 4 tabletek Luteiny. Myślicie, że mam panikować, czy raczej zmniejszyć dawkę i przetrzymać?
 
Witajcie
Mam termin na październik więc mam nadzieję ,że przyjmiecie mnie do swojego grona;-)
Poczytam co u Was, przypomnę sobie jak wstawić suwaczek i postaram się być na bieżąco
Syneczki witaj, my się już znamy:-D
 
reklama
Do góry