reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Cześć dziewczyny :) I ja chciałabym nieśmiało dołączyć. To moja druga ciąża, mam już synka z lutego 2008 :) Tym razem termin wyliczony przez internetowy kalkulator to 20 października. Pierwszą wizytę u ginekologa będę miała we wtorek. Póki co czuję się rewelacyjnie (jak w przypadku pierwszej ciąży). Jedynie ciągle jestem senna, piersi mi nabrzmiały i urosły ale mdłości brak.






Witaj :-)

ja dzisiaj nic nie jem bo mnie okroooooooooooopnie muli :baffled::baffled::baffled::baffled:

Tak jak mnie. Od wczoraj mnie trzyma...:baffled:

ja jestem chyba jakiś odmieniec bo mnie muli kiedy jestem głodna.... kiedy tylko zaczyna mnie ssać w żołądku muszę coś zjeść natychmiast!!
A tak miałam w pierwszej ciąży czasem.
 
Witajcie,

pozdrawiam nowo przybyłe mamuśki - Monia B i mimii witajcie:-)

GoKa80, kasikd - super, że wizyty się udały:-D

Jagoda_JJ, kasikd - nie matrwcie się, na serduszko było za wcześnie po prostu, moja ginekolog mówi, że w tym czasie to na wszystko jest za wcześnie, żeby cokolwiek rokować, bo to tak jak z dzieckiem jedno zacznie chodzić w 8 m-cy, a drugie w 16, a tu każdy dzień się liczy

malinka26 - mnie też coś przeziębienie chyba chwyta, wczoraj ostry ból gardła, dzisiaj lekki katar, mam nadzieję, że nas całkiem nie rozłoży - zdrówka życzę:laugh2:

aguga06 - ja jutro też zamierzam obejrzeć ten program o wózkach, no chyba, że się zwlokę z łóżka dopiero o 11, tak jak dziś, bo ciężką noc miałam:-(

azorek84 - kanapeczki wyglądają smakowicie, może została Ci jedna tak przypadkiem?:happy:


Mina29 - nie jesteś odmieńcem, mnie też bardziej mdli gdy głód dopada, jak zjem to trochę lepiej się robi, ale i to nie zawsze pomaga:baffled:
 
Hi :)

Mina, marand i ja sie podłanczam mnie tez muli kiedy robie sie głodna, stwierdzilam ze tak co 3 godziny musze cos zjeść zeby było ok.Nawet jak rano sie budze to pierwsze musze cos wszamac chocby sucharka zeby zaczac funkcjonowac.I odkad regularnie jem tak czesto mnie nie muli, rzeby tylko kg nie zaczeły mi ostro iść w górę:nerd:

Monia i mimii witamy wsród nas:-)

Goka, kasik super ze wizytki udane i fasolki rosna :)
 
zazdroszczę tym chudzinom, które w ciąży mają tylko brzuch a nadal są szczupłe-ze mnie się robi mały wieloryb :(
to chyba o mnie. Cos za cos - po ciazy lece z waga na leb na szyje, nie mam sposobu aby sie zatrzymac. Po corci spadlam do 53,5 kg i wygladalam jak patyczak... :( rodzinny mi badania zlecil, bo myslal, ze cos mi jest, kto mnie spotkal, to zamiast dzien dobry slyszalam " O Matko, jaka Ty jestes chuda!!":baffled:

ja jestem chyba jakiś odmieniec bo mnie muli kiedy jestem głodna.... kiedy tylko zaczyna mnie ssać w żołądku muszę coś zjeść natychmiast!!
po prostu sie podpisuje, bo mam tak samo:tak:

silene prosila przekazac ze ma sporo pracy teraz i odezwie sie na forum jak sie upora z pisaniem:tak: tak zeby sie nie zamartwiac:tak:
Dzieki za wiesci:-D

Anemię prawie każda ma przy końcówce bo wzrasta wtedy zapotrzebowanie ,ja nie zalecałabym brania żelaza teraz ,najpierw trzeba sprawdzić wyniki krwi bo jak będą dobre to jest to zbędne.A zawroty głowy są częstym objawem ciąży
zelazo jak Ci przypisze lakarz, w obu ciazach nie bralam zelaza, bo mi hemoglobina nigdy nie spadla ponizej 12, wiec nie ma reguly

Ja słyszałam, że nie wolno jesc owoców morza, ale że i tak ich nie jadam to mi to przeleciało.
a ja jem i owoce morza i sery plesniopwe (choc mniej), bo tutaj je sie to na codzien i nie uwazaja, aby to bylo szkodliwe
 
masaż bańką chińską rzeczywiście jest rewelacyjny na cellulit i odchudzanie ale w ciąży odpada...zdecydowanie.. niestety
 
Zapominajka chyba Lorelain pisała coś ze chce listę październikówek poprowadzić.Chyba sie nie mylę Lorelain?Bo póki co cięzko jest sie doszukać prawidłowej.
 
reklama
Do góry