reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dziewczyny których nie ma na liście październikówek bardzo proszę o wysyłanie informacji na PW to dołączę :-)
 
reklama
Wróciłam z p-kola,ale spodnie już mi te przeszkadzają.Chodzi któraś już w ciążowych?
Azorek ośliniłam się przez te kanapki i wymarzyły mi się właśnie z jajeczkiem i ze szczypiorkiem,ale robić mi się nie chce.
Antylopka dlatego napisałam ,że prawie wszystkie ,a nie wszystkie mają przepisane żelazo.Ja dopiero w 7miesiącu zaczęłam brać,ale wtedy zatwardzenia murowane.
Kakamnie ogólnie ciągnie do rzeczy nie zdrowych teraz ,mam nadzieję ,że to chwilowe
Dziś zjadłam bułkę taką wiosenną z sałatą,szczypiorkiem,rzodkiewką itp i to mój posiłek oprócz paluszków coś mnie nie ciągnie do jedzenia
 
Witam się :-)
U mnie ok, brak mdłości itd. :-) ok, prócz że mogłabym cały czas spać :-) w pierwszej ciąży dużo spałam, a teraz mi młody nie pozwala... dzisiaj pobódka była 6.30 :szok:ale na szczęście mój M zajął się synem :-) ja mogłam jeszcze pospać :-)
Miałam straszny sen :confused: śniło mi się, że w jakiejś stodole urodziło się dziecko w szufladzie... co okazało się, że to pół małpa, pół człowiek :-(

Mowa o rozstępach.. ja sporadycznie stosowałam w pierwszej ciąży balsamy i rozstępy straszne miałam na piersiach i pośladkach. Na brzuszku nic :-) no ale teraz planuję zakupić jakiś dobry specyfik :-) oglądałam mustele na allegro ale drogie to :-(
 
Jagoda - współczuje snu ... ja dzisiejszą noc również miałam okropną...co chwile się budziłam i też śniły mi sie same koszmary :-(
 
Witam nowe przyszłe mamusie :tak:
Wpadam tylko na chwilę, może później uda mi się was nadrobić bo teraz muszę się przespać bo dopiero do domu weszłam i jestem wykończona.
Byłam na wizycie, z dzidzią wszystko ok, kosmówka już prawie cała przyklejona więc jestem szczęśliwa :-D Później albo jutro wrzucę zdjęcie maleństwa. Aa i mam jakieś upławy i gin dał mi gałki dopochwowe, mam na noc stosować. No i od wczoraj zaczęło mnie juz mulić 24h na dobę :szok:
 
reklama
Do góry