reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Witajcie,

proszę mnie do leniuchów nie wstających z rana nie zalicząc, bo ja dzisiaj od rana już byłam w szkole rodzenia i potem na działce z rodziną na grillu. Po powrocie padam, nie jestem tylko pewna czy z przejedzenia czy ze zmęczenia:-)

Najpierw zachciało mi się siq, później synek miał czkawkę, po tym zrobiłam się głodna więc wchłonęłam kanapkę, a teraz nie mogę zasnąć z nadmiaru wrażeń ...
Tyle atrakcji w jedną noc!

lał deszcz z rana a teraz 17 st i pochmurno, bleeee
No co Ty, to ostatnio moja ulubiona pogoda:-)

My już po śniadanku ,mielismy smigac na grzyby ale upał dalej trzyma dlatego przełozylismy to na jutro.Dzis pewnie spakuję torbę bo zabieram się do niej od paru dni i przemebluje w piwnicy bo jakos nie moge na miejscu usiedzieć.:)
O, widzę że następny Syndrom Wicia Gniazda w toku;-)

esi, tak jak dziewczyny napisały, w III trymestrze zwiększone upławy to norma, a stawianie się brzucha też, o ile nie jest regularne ani bolesne. Ale oczywiście jak masz możliwość, to lekarza zawsze zapytaj.

azorek, super że już wyszłaś, odpoczywaj, dbaj o siebie, a my trzymamy kciuki!
 
reklama
Witam się i ja.My weekend spędziliśmy rodzinnie.
Nockę też miałam taką sobie,a to łazili pod oknami ,później mucha latała nad głową,młody siusiu ,a nad ranem mega skurcz łydki. Dziś pojechaliśmy na zakupki i kupiłam kilka rzeczy dla dzidzi więc zadowolona jestem.Przepakowałam znowu torbę,a się zdziwiłam bo ładnie wszystko spakowałam wcześniej wyprasowałam ,a tutaj wyciągam koszulę i tak pognieciona :wściekła/y:,że żelazko poszło w ruch.

Pozdrawiam
 
azorek - super, że już wyszłaś :-), odeśpij i oszczędzaj się, &&&&&& za to, żebyś jak najdłużej w dwupaku została

u mnie goście poszli, było bardzo miło i zyskaliśmy chrzestnego, który jest z tego naprawdę zadowolony :-)
 
Sonka raz się zdarzyło a dzisiaj chyba to odchorowuje:eek: Normalnie coś mi wlazło do nogi i musiał mi mąż wymasować :tak:
Azorku cieszę się że już po awarii i wszystko opanowane:tak: A pani miała świetne nazwisko:eek: Nie nosiłabym go za długo:no:
U mnie mebelki skręcone ale jak zwykle brakuje mi jednej szafki a w Agacie nie ma nic w tym kolorze mebli:no: Muszę poszukać coś na allegro i mam nadzieje że dopasuje. No i oczywiście dalej nie mam gdzie podziać sie z ksiażkami:confused: Oj muszę jeszcze poruszać łępetynką i coś wymyslić.
 
Zapominajka
Lorelain

GRATULACJE kobitki!!!!!

Ale tu dzisiaj pustawo jest :)
W sumie to i dobrze :D Ja padam doslownie po weekendzie - niedosc ze bym spala na okraglo to jeszczew czoraj mi sie gril/impreza urodzinowa 'zorganizowala' [siostra i maz wymyslili] i bylo troche roboty:D Choc malo robilam :p
Do tego wogle spac w nocy nie moge bo niedosc ze mloda kopie to na dodatek zaczely sie skurcze lydek ://
Ehh moze jutro cosik bede miala czas odpoczac wyspac sie i wogule :D Choc z wyspaniem to niewiem bo ile se nie spi sie nie wysypia tera :p
Dobranoc :)
 
reklama
Do góry