reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

karola dziekuje wykrakalas mi telefon od poloznej mam dzis wiyte na 13.50:-Dtzn pl czasu to 14.50:tak:

wlasnie pochlonelam kolejne 4 kromki chleba z zotltym serkiem i pomidorem:szok: wy tez macie takie ssanie czy to ze mnie tak mloda wyciska ze jem tak od paru dni????
 
reklama
Witajcie brzuszki:-)

ja miałam dziś w nocy koszmarny ból głowy i dalej jestem niemrawa, więc tylko się witam i czekam na poprawę :-)
Przepędzam ból głowy!!!!!! :cool2: Pomogło? Mam nadzieję, ze tak :-)

hej witam może nie z rana ale jednak
Siedzę jeszcze na chwilę pije kawkę a potem pójdę szykować się do lekarza. Coś za oknem słonko się pojawia no zobaczymy czy całkowicie wyjdzie:dry:
U nas słonko chciało być, ale nie miało siły przebicia. Szczerze to już się bałam, ze upał wróci :sorry:

ide znow cos zjesc....cos mi sie dzis ssanie zalaczylo:szok:

Nadrabiasz szpitalną dietę ;-)

Ja byłam dziś w urzędzie pracy podpisać listę. Następny termin mam na 22 listopada, co podobno pani i tak naciągnęła, bo powinien być równy miesiąc od terminu porodu wg. karty ciąży. Troszkę mnie to dziwi, muszę poszperać w necie jak to wygląda od strony prawnej albo gdzieś zadzwonić.

Miłego dnia!
 
Odpadłam. Wstałam rano, posiedziałam i znowu mnie zmogło:dry: Widzę, że pogoda nikogo z was nie rozpieszcza - u mnie już co prawda nie pada, ale jest pochmurno, raczej chłodno i zdecydowanie bardziej jesiennie niż letnio.
Azorku jedz, jedz i nie żałuj sobie:-) To przecież wszystko dla Oliwki żeby duża urosła:-) Swoją drogą nie jadłam jeszcze takiego połączenia jakie sobie zaserwowałaś - ser żółty + pomidor ale może spróbuje? Brzmi dobrze:-) Z tym ssaniem to niestety też tak mam i mam w dodatku wrażenie, że jakoś częściej mi się takie napady głodu ostatnio włączają, co niestety nie wróży dobrze mojej wadze:no:
Sonkaa mam nadzieję, że głowa szybko przestanie boleć &&&&&&
Karola a po co masz coś robić? Siedź i dłub dalej:-) Mój mąż mówi, żebym nie narzekała że nic prawie w domu nie robię i nie miała z tego powodu wyrzutów, bo w ciąży jestem i takie jest moje prawo. I żebym z tego korzystała bo jak dzieci się urodzą to nie będzie taryfy ulgowej:-D Coś w tym jest:-D
Netika mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej. A tych bóli jak na miesiączkę nie można lekceważyć to mój doktor strasznie mnie na nie uczula, bo mogą oznaczać skurcze. Co do spotkań ze znajomymi to ja swoich widziałam pod koniec lipca, a jak dwa tygodnie temu chcieli zrobić spotkanie to się już wymigałam bo nie czuję się już na siłach nigdzie chodzić i się z ludźmi spotykać, nie chce też żeby mnie w takim stanie oglądali, bo jednak jestem trochę opuchnięta, dużo kilogramów na plusie a poruszam się jak kaczka więc to mało przyjemny widok:no:
 
malinowa p ale u nas wszpitalu dostaje podwojne porcje heheheh nawet podwojny deser dostalam :-D i sa sklepy wiec glodna nie chodzilam a nawet jak by mnie przycisnelo to jest kantyna heheheh z glodu nie padniesz u nas:-)
i znow jestem glodna:confused::szok: i co .....moze omlet teraz jakis z szynka wchlone....tylko zeby sam sie chcial uzmazyc:sorry::dry: no nie wiem co jest moze mloda tak ssie zeby podrosnac:confused:
 
Swoją drogą nie jadłam jeszcze takiego połączenia jakie sobie zaserwowałaś - ser żółty + pomidor ale może spróbuje? Brzmi dobrze:-)
:szok::szok::szok: nigdy?? :szok::szok::szok: A ser żółty z marmoladą śliwkową lub dżemem?? ;-)

malinowa p ale u nas wszpitalu dostaje podwojne porcje heheheh nawet podwojny deser dostalam :-D i sa sklepy wiec glodna nie chodzilam a nawet jak by mnie przycisnelo to jest kantyna heheheh z glodu nie padniesz u nas:-)
Znam to ich jedzenie, miałam na myśli jakość, nie ilość ;-)
 
Paula - czarownico złota, lepiej jest, choć szału jeszcze nie ma:-)

ser żółty z pomidorem to podstawa :-)

ja ostatnio mam smaka na masło czosnkowe, robimy z małżem i wcinamy z żółtym serkiem, a dzisiaj do parówek :-)

ja leżałam, a małż odgrzał rosołek, ugotował makaron, a na drugie chili z wczoraj więc luz, zdrapałam się tylko na dół i ugotowałam michę budyniu z herbatnikami, więc rodzina szczęśliwa i czeka na wystudzenie

miłego dnia
 
netika, mam nadzieję, że u Ciebie już ok i lepiej się czujesz

sonkaa, oby ból głowy już minął &&&&

mamba, u nas od paru dni szaro, pada i nic się przez to nie chce. I czekam na jakiś słoneczny dzień żeby poprać wszystkie rzeczy dla córci

Azorek, jedz na zdrowie, widocznie Olivka potrzebuje dużo sił. A i mnie jak zassie głód to nie odchodzę za daleko od kuchni :zawstydzona/y: no i trzymam mocno kciuki za wizytę &&&&&

Vibeke, u mnie ser żółty zawsze z pomidorkiem, ale słyszałam i wersję Malinowej z marmoladą, ale tak to już bym chyba nie zjadła, sam dżemik oczywiście :-) a stopiony w mikrofali z ketchupem też uwielbiam mmmm, aż mi się zachciało hehe :-)

No a ja wzięłam się dzisiaj za porządki i dosłownie padam, teraz sprzątanie to nie lada wyczyn. Z resztą czekam na później i jak M wróci z pracy.

Miłego dnia
 
Witam się z rana i zazdroszczę tym co śpią....
Ehhh ja bym wolala spac 6 h ale twardym snem bez przerw :p a tak to spalam do 13staej [13scie godzin] ale niespokojnie co chwile sie budzac a jeszcze bym chetnie sie polozyla :p
Strasaznie senna jestem ostatnio :D
Poza tym mam wrażenie, że pobolewa mnie brzuch jak na okres. Ale skoro to tylko "wrażenie" to nie jest źle Ale przeraża mnie ta liczba na suwaku
A tych bóli jak na miesiączkę nie można lekceważyć to mój doktor strasznie mnie na nie uczula, bo mogą oznaczać skurcze.
A ze takie bole to sa 'grozne'.... ? Mi lekarka na poczatku mowila 'ze normalne' - choc w sumie w pierwszych tygodniach - a w koncowych znaczylo by co innego?
nigdy?? A ser żółty z marmoladą śliwkową lub dżemem??
Z marmolada nie probowalam, ale z dzemikiem owszem :D Zwlaszcza truskawkowym :D

A ja poki co po sniadanku - późnawym ale zawsze :D
Lece ogarnac sobie kuchnie troche - znaczy juz 'generalnie' :p
Dzis posprzatam bo jak jutro zaczne prac i wieszac w kuchni ciuchy to zeby sie nie okurzyly:D Niby na bierzaco sprzatane - ale to tak dokladniej musze :D
Tylko niewiem wogule jakos sie do tego zabrac :p Jakbym zapomniala jak sie sprzata po tych kilku tyg lezenia, hehe :D
 
reklama
Emotion dla mojego lekarza normalne są co najwyżej takie "kłucia" zwłaszcza po bokach, które mogą oznaczać rozciąganie się macicy. Natomiast tak jak pisałam bóle podbrzusza przypominające te miesiączkowe nie są już normalne bo mogą oznaczać skurcze.
 
Do góry