reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Marta, dobry kebab nie jest zły ;-) ja jestem wielka fanka kebaba. Takiego w cienkim cieście i z mega duża ilością surówek. Mniam...
 
reklama
Marta, dobry kebab nie jest zły ;-) ja jestem wielka fanka kebaba. Takiego w cienkim cieście i z mega duża ilością surówek. Mniam...

Ja mieszkam w Belgi i tutaj są takie ooo..
Jak dla mnie lepsze są w Polsce dają więcej surówek a nie miecha :) a tutaj tylko mięcho :)
 
Kari na pewno na tym etapie ciąży i w takiej dawce lek nie zaszkodzi, a spokój który uzyskałaś jest na pewno dla dziecka ważniejszy.
Ja mam już w internecie wyniki pappa, ale niezbyt potrafię je zinterpretować :-/
 
Boziu dziekuje dziewczyny, jestescie tak naprawde jedynymi osobami ktore wiedza o mojej ciazy z wyjatkiem meza i nawet nie mam z kim porozmawiac o tym co sie dzieje :(

Moj katar jednak przerodzil sie w katar "chorobowy" wiec to roaczej nie byla alergia. W tej ciazy mam tyle lękow, boje sie nawet ze dzieci przyniosa jakies choroby ze szkol i ja sie zarazre i przez to znow cos sie u nas wydarzy. Dalej ciezko u mnie z waga, przy stresie lece w dol, walcze teraz zeby powoli tyc a w tyle glowy mam ciagle ze zaczal sie okres gryp zoladkowych gdzie moje dzieci co rok lapia wlasnie od pazdziernika do marca... i ciagle mysle o tym ze ja zawsze chudne sporo wtedy i co bedzie teraz. Nie potrafie zyc dniem dzisiejszym, ciagle sie martwie o cos co moze sie wydarzyc :( wczoraj tak plakalam przy tym napadzie paniki z zalu i rozpaczy ze chyba sasiedzi na koncu ulicy mnie slyszeli bo raz ze panika nieprzyjemna dla mnie okropnie, nie potrafie nad tym zapanowac to jeszcze strach o dziecko ze mu taki stres/leki itp zaszkodza.
 
Kari na pewno na tym etapie ciąży i w takiej dawce lek nie zaszkodzi, a spokój który uzyskałaś jest na pewno dla dziecka ważniejszy.
Ja mam już w internecie wyniki pappa, ale niezbyt potrafię je zinterpretować :-/

Rozumiem cię.. Dla mnie to tego się nie da zinterpretować :p ale skoro są już w labie, to w poniedziałek powinnaś już mieć przeliczone ryzyko ;) a jakie masz te wyniki?
 
Roki, gratuluję przejścia w stan zwolnienia ;-) ja na L4 od października, z szefem śmialismy się że pracuje nad przysloscia naszej uczelni bo od kilku lat nabór coraz gorszy. Ja na nudę nie narzekam tym bardziej że córa ma w tym roku na drugą zmianę, synka rano do przedszkola, a po południu codziennie mamy zajęcia dodatkowe. No i weź tu leż ;-)
 
Kari, to strasznie smutne że musisz się z tym wszystkim zmagać sama. Podziwiam Cie za Twoją siłę. Trzymam za Ciebie kciuki! Wierzę że los Ci wynagrodzi to wszystko cudownym dzieciaczkiem!
 
Sunmaggy, ja przewertowalam internet w poszukiwaniu postu z podobnymi wynikami do moich ale co się oczytałam zanim trafiłam to moje. Może lepiej poczekaj na wizytę, która rozumiem już niedługo i będziesz miała wszystko czarno na białym. Ale łatwo tak mówić bo każda z nas chciałaby wiedzieć już natychmiast
 
reklama
Kari, współczuje ci i rozumiem nawet nie wiesz jak doskonale twój stan rozumiem bo sama się borykam z napadami lękowymi. Teraz jest dużo lepiej niż było kiedyś bo wcześniej tez brałam leki ale przy tej ciąży znów niestety mam duży spadek nastroju i stany lękowe. Prawda jest tak ze bardzo wiele osób zmaga się z tego typu problemami ale najczęściej mało kto się przyznaje i cierpi w ciszy bo to wciąż temat tabu. Dobrze, że wzięłaś leki bo sama wiesz, że z takimi stanami nie ma żartów. Maleństwu nic się nir stało wiec się nie zamartwiaj. U mnie spadki nastroju objawiają się odwrotnie niż u ciebie jeśli chodzi o pokarm bo u mnie zaraz wjeżdża kompulsywne jedzenie wiec tez muszę bardzo się pilnować.

Leto, nie wiem czy moje wyniki ci pomogą ale u mnie wyszło wszystko dobrze a wyglądało to tak:
IMG_2487.JPG
IMG_2488.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2487.JPG
    IMG_2487.JPG
    298,1 KB · Wyświetleń: 274
  • IMG_2488.JPG
    IMG_2488.JPG
    214,2 KB · Wyświetleń: 263
Do góry