reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Czego używacie do higieny intymnej? Wybaczcie takie osobiste pytanie, ale w ost ciąży używałam jakiegoś żelu, który akurat miałam, ale co chwilę miałam grzybicę.... Tak myślę, że może tym razem kupię coś lepszego... Macie jakieś sprawdzone specyfiki?
Patrzyłam na taki żel niby przeciwgrzybiczny, ale pH ma zasadowe, a czytałam że właśnie przez to, że w ciąży pH staje się zasadowe, te grzyby mają lepsze warunki do rozwoju więc chyba bez sensu....
w poprzedniej ciąży nic specjalnego nie używałam, ale po porodzie używałam piankę Ginexid i jestem zachwycona. Teraz też na pewno będę.
 
Ja już mam ustalona wizytę na 24.09 skisne do tego czasu
Zobaczysz jak szybko zleci. Ja się zapisywałam 2 tygodnie temu i wydawała mi się to wieczność, a to już w czwartek🤗
Ja mam na 14 września i tez nie wiem jak wytrzymam do tego czasu 🙈
To 2 dni po mnie, w piątek 13.09 dziewczyny też mają wizytę ✊🏼🥰
U mnie herbatka z samego imbiru. Od rana do wieczora to piłam.
Teraz zapach imbiru sam w sobie powoduje u mnie mdłości xD
Podejrzewam, że u mnie może przywołać podobne wspomnienia😩😂
Hej dziewczyny, nieśmiało się witam. Beta z dziś 104, w środę skoczę na przyrost. Termin na 20 maja wychodzi :)
Hej, witamy! Jak się czujesz? Masz już kogoś na pokładzie czy to 1 ciąża? Czekamy na środową betę😇
 
reklama
Do góry