reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
A tak poza tym to przeżyłam 😁 nawet nie było tak źle. Chłopcy pół dnia spędzali na skate parku, więc miałam ciszę spokój 😉
To super! 💪🏼 a mnie wczoraj cały dzień mdliło, rano na czczo i później jeszcze z 2 razy po jakimś czasie po posiłkach. Chyba się zaczyna😩😵‍💫 jak dobrze pójdzie to moje ostatnie dni w pracy więc tym się pocieszam🫢
To wszystko jest dla Ciebie nowe😊 w razie czego służymy pomocą😇
 
To super! 💪🏼 a mnie wczoraj cały dzień mdliło, rano na czczo i później jeszcze z 2 razy po jakimś czasie po posiłkach. Chyba się zaczyna😩😵‍💫 jak dobrze pójdzie to moje ostatnie dni w pracy więc tym się pocieszam🫢

To wszystko jest dla Ciebie nowe😊 w razie czego służymy pomocą😇
A w poprzedniej ciąży coś się sprawdzało na mdłości? Imbir, migdały, krakersy? Może teraz też będzie pomocne...
 
Czego używacie do higieny intymnej? Wybaczcie takie osobiste pytanie, ale w ost ciąży używałam jakiegoś żelu, który akurat miałam, ale co chwilę miałam grzybicę.... Tak myślę, że może tym razem kupię coś lepszego... Macie jakieś sprawdzone specyfiki?
Patrzyłam na taki żel niby przeciwgrzybiczny, ale pH ma zasadowe, a czytałam że właśnie przez to, że w ciąży pH staje się zasadowe, te grzyby mają lepsze warunki do rozwoju więc chyba bez sensu....
 
Czego używacie do higieny intymnej? Wybaczcie takie osobiste pytanie, ale w ost ciąży używałam jakiegoś żelu, który akurat miałam, ale co chwilę miałam grzybicę.... Tak myślę, że może tym razem kupię coś lepszego... Macie jakieś sprawdzone specyfiki?
Patrzyłam na taki żel niby przeciwgrzybiczny, ale pH ma zasadowe, a czytałam że właśnie przez to, że w ciąży pH staje się zasadowe, te grzyby mają lepsze warunki do rozwoju więc chyba bez sensu....
Nie używam żadnego żelu właściwie, kiedyś wyczytałam u mamy ginekolog, że to niezdrowe🤪 zalecała mycie tych okolic tym, czym myjemy resztę ciała. Ale w ciąży faktycznie ph się zmienia, też chętnie się dowiem czy czegoś używacie.
 
reklama
Do góry