reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Cześć dziewczyny, pozwólcie, że i ja dołączę. Jest to moja 4 ciąża, mam córcię i synka i jedno poronienie za sobą. Termin porodu 2.05. Jestem już po usg genetycznym, czekam na wyniki testu podwójnego ale zdecydowalismy się dodatkowo na Harmony ze względu na to, że dzieciaczek był tak obrocony że lekarz nie mógł dokonac dokladnego pomiaru przeziernosci karkowej ani nie był w stanie dojrzeć kości nosowej. No i że względu na mój podstarzały wiek ;-) 37;-) Trzymam mocno kciuki za wyniki wszystkich oczekujących mamusiek! Mega stres...
witaj, to jesteśmy w podobnym wieku, ja 35, ile czasu będziesz czekać na test harmony, gdzie robiłaś badania, jaka jest ich cena? Ja robiłam nifty we Wrocławiu, krew wysyłają do hongkongu, a cena to 2350.
 
Tak sobie żartuje z tym wiekiem :-) ale moja teściowa jest przerażona że ja w tym wieku w ciążę zaszlam i usłyszałam komentarz że będą się cieszyć dopiero wtedy jak dziecko urodzi sie zdrowe ... No cóż... Niby to spływa ale w niektórych momentach mam to gdzieś w tyle głowy i dopadają mnie negatywne myśli. Stąd po części też harmony, tak na potwierdzenie że wszystko jest ok. A tę ciążę znoszę najlepiej ze wszystkich. Ale tak jak w poprzednich jestem od 5 tc na podtrzymaniu.[/QUOTE
A co bierzesz na podtrzymanie?
 
Katie_ ja też rodzą w Niemczech i to drugi raz. Mój Vbac tu był 2 lata temu i było to cudowne przeżycie.

Patula86 ja też się trochę boję, ale takie sytuacje się dzieją i to mnie tylko skłania do głębokiego przemyślenia sprawy kolejnego porodu. Chce być absolutnie pewna moich decyzji.
 
Ja póki co żyje od wizyty do wizyty i za każdym razem tylko strach czy dziecko żyje... Także póki co o porodzie nie myślę wcale ;) ale też będzie będę przerażona jak się będzie zbliżał
 
sunmaggy, robiłam harmony w Rzeszowie, cena 2300 za wariant z trzema Trisomiami. Czas oczekiwania 3 tygodnie, krew idzie do Niemiec. Udało.mi się podejrzec przy okazji B-hcg i białko pappa-czastkowe wyniki z testu podwójnego, przeszukalam internet i znalazłam post dziewczyny z podobnymi wynikami i komentarzem lekarza że wskazują one na niskie ryzyko. I tego sie trzymam bo zwariować można a ze stresu brzuch mi spina.a Ty ile jeszcze czekasz na wyniki nifty?
 
Co do podtrzymania, jestem na duphastonie ze względu na krwawienie i polipa szyjki plus włączony tryb leżący na tyle ile się da przy dzieciaczkach. Od 16tc przechodzę na luteine wspomagająca szyjke ponieważ dwa porody zakończyły się przedwcześnie
 
Cześć dziewczyny jak tam dzis u was ? Jak się czujecie?
U mnie dzis w miarę..
Chodź z aptetytem tak średnio zjadła bym nie wiadomo co tak naprawdę gotowanego nie bardzo na mało rzeczy mam ochotę ale wczoraj jak mąż przyniósł kubeba to zjadłam ale gotowanego w domu ani rusz.. nie wiem czy to normalne..
 
reklama
@Marta94 ja z kolei to raczej jadłabym same zupy. Chociaż od tygodnia widzę poprawę w tym temacie :) wczoraj mąż wziął mnie na obiad do karczmy i zjadłam wielkiego kotleta, kapustę zasmazana i ziemniaki opiekane ;)
Muszę dalej uważać na sól, bo wszystko dla mnie zasłone. Nawet zwykły ser żółty
 
Do góry