reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Marta94 ja z kolei to raczej jadłabym same zupy. Chociaż od tygodnia widzę poprawę w tym temacie :) wczoraj mąż wziął mnie na obiad do karczmy i zjadłam wielkiego kotleta, kapustę zasmazana i ziemniaki opiekane ;)
Muszę dalej uważać na sól, bo wszystko dla mnie zasłone. Nawet zwykły ser żółty

Ja mam tak ze ściska mi żołądek z gołodupce wtedy mi nie dobrze a tak naprawdę nie mam na nic ochoty.. nam nadzieje ze to przejdzie z czasem
 
reklama
Ja mam ochotę na różne rzeczy ale bardzo pilnuję diety. Od samego początku czułam się bardzo dobrze, nie miałam mdłości czy wymiotów, więc z jedzenie problemu nie było. Mam za sobą bardzo duża utratę kilogramów i w związku z tym wiem, że gdybym pozwoliła sobie na wszystko na co mam ochotę to potem byłoby kiepsko. Na wadze +2 kg
 
Ja mam ochotę na różne rzeczy ale bardzo pilnuję diety. Od samego początku czułam się bardzo dobrze, nie miałam mdłości czy wymiotów, więc z jedzenie problemu nie było. Mam za sobą bardzo duża utratę kilogramów i w związku z tym wiem, że gdybym pozwoliła sobie na wszystko na co mam ochotę to potem byłoby kiepsko. Na wadze +2 kg

Ja na początku miałam trochę nudności.. ale zaduch wymiotów ani nic.. ja zawsze lubiałam sobie podjeść.. a teraz nie wiadomo co bym chciała zdjęć tu niby głodna a brak ochoty na co kolwiek.. może minie z pierwszym trymestrem martwię się tym..
 
Co do badań genetycznych to słyszałam że bardzo popularne są też testy sanco w genomed robione (ośrodek w Polsce), cena jak za nifty czy harmony, w zależności od wybranego pakietu i na wyniki czeka się tylko około tygodnia
 
Marta94, na pewno minie, w końcu coś trzeba jeść :) ale nie martw się, dzidzia na pewno dostaje wszystko co potrzebuje
 
sunmaggy, robiłam harmony w Rzeszowie, cena 2300 za wariant z trzema Trisomiami. Czas oczekiwania 3 tygodnie, krew idzie do Niemiec. Udało.mi się podejrzec przy okazji B-hcg i białko pappa-czastkowe wyniki z testu podwójnego, przeszukalam internet i znalazłam post dziewczyny z podobnymi wynikami i komentarzem lekarza że wskazują one na niskie ryzyko. I tego sie trzymam bo zwariować można a ze stresu brzuch mi spina.a Ty ile jeszcze czekasz na wyniki nifty?
ja mam czekać ponad dwa tygodnie, na wizycie mam mieć od razu wynik testu podwójnego i nifty, rozumiem Twój strach, bo sama umieram z nerwów
 
Dzien dobry dziewczyny. Ja dzis w kiepskim nastroju, wczoraj tak bardzo nagromadzil mi sie stres ze wieczorem mialam mega napad paniki i musialam zazuc lek, kawalek mojego antydepresantu sprzed ciazy bo inaczej nie wiem co by sie stalo, 2h sie meczylam i tylko sie pogarszalo. Nie chce wchodzic e szczrgoly jakie potezne potrafilam miec napady paniki z myslami samobojczymi i probami i nie chcialam do tego dopuscic. Moje tabletki sa 30 mg, najmnieksza dawka tego leku to 15mg a ja wzielam pol z tego czyli noe cale 10mg... dzieki temu poszlam od razu spac, uspokoilam sie i przerwalam ten wczorajszy koszmar. Ale to jakie mam wyrzuty sumienia dzis, strach ze zrobilam moze krzywde dziecku tym lekiem (w internecie podaja ze jest to lek z kat C wiec moze raz w malej dawce nie zaszkodzi???), szukalam serca dziecka ale nawet jak znalazlam to sie nie uspokoilam i tylko teraz sobie wyrzucam :(
 
No :) byłam właśnie w biurze zanieść l4, a że to pierwszy roboczy dzień miesiąca, to w biurze wszyscy menagerowie, tłum jak nigdy ;) wszyscy mili, uśmiechnięci, moja menagerka pytała jak się czuje i w ogóle :) także teraz mogę z czystym sumieniem odpoczywać :) pewnie będzie ciężko, bo ja raczej z tych co nie potrafią siedzieć na tyłku, ale dla mojego dzieciaczka zrobię wszystko
 
Dzien dobry dziewczyny. Ja dzis w kiepskim nastroju, wczoraj tak bardzo nagromadzil mi sie stres ze wieczorem mialam mega napad paniki i musialam zazuc lek, kawalek mojego antydepresantu sprzed ciazy bo inaczej nie wiem co by sie stalo, 2h sie meczylam i tylko sie pogarszalo. Nie chce wchodzic e szczrgoly jakie potezne potrafilam miec napady paniki z myslami samobojczymi i probami i nie chcialam do tego dopuscic. Moje tabletki sa 30 mg, najmnieksza dawka tego leku to 15mg a ja wzielam pol z tego czyli noe cale 10mg... dzieki temu poszlam od razu spac, uspokoilam sie i przerwalam ten wczorajszy koszmar. Ale to jakie mam wyrzuty sumienia dzis, strach ze zrobilam moze krzywde dziecku tym lekiem (w internecie podaja ze jest to lek z kat C wiec moze raz w malej dawce nie zaszkodzi???), szukalam serca dziecka ale nawet jak znalazlam to sie nie uspokoilam i tylko teraz sobie wyrzucam :(

Kari wiem co czujesz ja mam nerwice lekowa ale od jakiegoś czasu nie mam ataków paniki..
spokojnie myśle ze w tak małej dawcę nie zaszkodziłas.
Dużo kobiet bierze psychotropy w ciąży bo nie mogą funkcjonować nie martw się!!
 
reklama
Karo, biedactwo! Nie przejmuj się! Na pewno wszystko będzie dobrze i nie zaszkodziłaś Dziecku! Lepiej pewnie się uspokoić niż mieć taki stres, to działa pewnie gorzej niż leki! Sama nie mam na szczęście takich problemów ale mam w rodzinie osobę która w ciąży była na lekach psychotropowych, łącznie z pobytem w szpitalu. Dziecko urodziło się zdrowe.
 
Do góry