reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

reklama
Dziewczyny ja się trochę załamałam, bo miałam dziś usg genetyczne i wyszło jak to lekarz określił średnio. Lekarz nie mógł długo zmierzyć przezierności karkowej, bo dziecko nie chciało się obrócić, aż w końcu wyszła mu 2,4, czyli górna granica normy. Za dwa tygodnie wyniki z krwi pappa i nifty pro, umrę ze stresu do tego czasu, kość nosowa za to ładnie widoczna. Tak nam się z mężem humor pogorszył :-/
Nie wiem czy cie to pocieszy mam nadzieje ze tak[emoji4] dziś jedna dziewczyna na grupie fb napisala że wynik na usg wyszedł jej 2.6 i też się bała a okazało się że wszystko jest w porzadku. Moze poczytaj sobie na mamaginekolog o NT i że wynik 2.4 to nie znaczy że dziecko okaze sie chore[emoji4] bądź dobrej myśli
 
Że nie jest w stanie teraz stwierdzić czy jest ok i za 4 tygodnie przyjść, ale, że takie różnice się zdarzają.
Ale już chyba wiem skąd taka różnica zamiast crl czy Ga ustawić czyli długość płodu ustawił, że mierzy Ga czyli długość pęcherzyka, a mierzył płód..
 
reklama
Do góry