reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Dziewczyny ja się trochę załamałam, bo miałam dziś usg genetyczne i wyszło jak to lekarz określił średnio. Lekarz nie mógł długo zmierzyć przezierności karkowej, bo dziecko nie chciało się obrócić, aż w końcu wyszła mu 2,4, czyli górna granica normy. Za dwa tygodnie wyniki z krwi pappa i nifty pro, umrę ze stresu do tego czasu, kość nosowa za to ładnie widoczna. Tak nam się z mężem humor pogorszył :-/
Nie wiem czy cie to pocieszy mam nadzieje ze tak[emoji4] dziś jedna dziewczyna na grupie fb napisala że wynik na usg wyszedł jej 2.6 i też się bała a okazało się że wszystko jest w porzadku. Moze poczytaj sobie na mamaginekolog o NT i że wynik 2.4 to nie znaczy że dziecko okaze sie chore[emoji4] bądź dobrej myśli
 
Że nie jest w stanie teraz stwierdzić czy jest ok i za 4 tygodnie przyjść, ale, że takie różnice się zdarzają.
Ale już chyba wiem skąd taka różnica zamiast crl czy Ga ustawić czyli długość płodu ustawił, że mierzy Ga czyli długość pęcherzyka, a mierzył płód..
 
reklama
Do góry