reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ja bym chciała druga córkę. Chociaż w pierwszej ciąży chciałam chłopca i był foch, że córka :D
Imiona to dla chłopca Mikołaj .
Dla córki Łucja albo Alicja.
 
Hej dziewczyny mi zostalo pisanie po nocach bo jak kladlam syna to oczywiście padlam.razem z nim w makijażu i ciuchach i teraz sie ogarniam.
Co do przeczucia to wydaje mi sie ze bd coreczka i jesli tak to na pewno bd problem z imieniem
 
Przezylam zawal zycia. Nie moglam znalezc tetna detektorem, szukalam z 15 min i nic. Juz bylam bliska płaczu, ale mowie sobie, ze ok, spokojnie, pojde sie wysikac i sprobuje jeszcze raz. No i bylo [emoji4] okazuje sie ze przez pelny pecherz tetna nie slychac [emoji33]
 
Przezylam zawal zycia. Nie moglam znalezc tetna detektorem, szukalam z 15 min i nic. Juz bylam bliska płaczu, ale mowie sobie, ze ok, spokojnie, pojde sie wysikac i sprobuje jeszcze raz. No i bylo [emoji4] okazuje sie ze przez pelny pecherz tetna nie slychac [emoji33]

Z tym detektorem płodu czasami można zwału dostać... ja osobiście tego nie mam sprawdzała bym co 5 min ...
 
Ja juz jakis czas temu tez imiona wymyśliłam i widze ze tu dziewczyny macie podobne[emoji23] jak będzie parka to bedzie Alicja i Mikołaj [emoji4]
 
U mnie Ewa albo Adaś. Ewa bo to imię mojej dawnej najlepszej przyjaciółki, z która niestety straciłam kontakt. A Adaś, bo mam kilku kolegów o tym imieniu i są cudownymi facetami, wrażliwi, ale i zabawni. Chociaż korci mnie też imię Klara dla dziewczynki..
 
reklama
Ja chcialam Krzysia albo Daniela ale pewnie bedzie Daniel bo z Krzysiem ciezko dla anglikow a nie chce zeby mowili po swojemu Christopher. W domu mam Adama i Antka i byla coreczka dla ktorej nie bylo wybranego imienia ale mowie o niej Nadzieja, bo byla nasza naprawde olbrzymia nadzieja a tez nie chcialam zeby zostala bez imienia. Polecam imie Alicja :) sama tak mam.
 
Do góry