reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

Incinta to jest pewnie ta środkowa opcja. To wynika z tego że w DE koszt tego badania jest mniejszy. Stąd krew to nie wiem gdzzie idzie bo czas oczekiwania to 3 dni robocze. Płeć badają w każdej opcji gratis tutaj. Trzymam kciuki. Będzie dobrze.

Just chciałabym to zrobić, ale ma z raczej nie jest przekonany. Mówi, "na pewno będzie zdrowe". Ja już sama nie wiem co zrobić. Bo tej przesiernosci karkowej i nosowej sie nje oplaca bo tk 130€ a pewnosc duzo mniejsza. A tu prawie 100% i 300€

Ja sie nastawiam na porod naturalny, ale raczej niemprzed czasem [emoji16] oby do maja.
 
reklama
Smile4u u mnie libido tak sobie, ale nie pomaga fakt że ostatnio się słabiej dogadujemy [emoji853] i to że mąż wieczorami męczę ogląda, dla mnie to nuda i szybciej zasypiam. Potem juz trudno o checi.

Incinta zrobiłaś to tylko na trisomie 21 czy coś więcej, ile kosztował w Polsce?
U mnie są to takie koszta. Ciekawa jestem ile w Polsce.
Zobacz załącznik 907942
Widzę ze nie tylko ja mam zapalnego piłkarza w domu. U mnie nie dość ze ciągle lecą jakieś mecze to jesżyczę mój P gra w okręgowce wiec ciągle jakieś treningi, sparingi, mecze i takie tam.

Płaciłam 2300 ( zniżka 200 zł od mojej gin)
Badanie zbada trzy trisomie i płeć.
Moja ( nasza ) krew poleciała do USA w piatek a wynik ma byc w ciągu 10-14 dni. Bardzo się denerwuję.
Wszystko będzie napewno dobrze!

Trzymamy kciuki, na pewno bedzie dobrze!

Megan Markle jest w 12 tc wiec rodzi z nami jednak [emoji23]
Szczerze mówiąc myślałam że później ogłoszenia ta wiadomosc o ciąży.

Mi wczoraj termin cc wypadł na 1 maja. Będę ( jak dobrze wszystko pójdzie) zaczynać rozpakowywanie :)
A ja prawie kończę rodzenie majówkowe; )

Ja właśnie kiedyś się zastanawiałam nad tymi dokładniejszy testami ale po konsultacji P stwierdziliśmy ze zrobimy tylko to dokładniejsze usg bo gdyby coś wyszło nie tak podczas tych badań to i tak bysmy nie zakończyli ciąży.
 
Dziewczyny czujecie czasem jak brzuch twardnieje? Jak byłam w ciąży z synem to miałam takie twardnienia ale to już w bardziej zaawansowanej ciąży. A teraz jakoś mnie to zaskoczyło że tak wcześnie. Nie wiem czy to źle czy tak ma być... może z blizniakami jakos inaczej się to przechodzi. Hmmm nie wiem czy powinnam się martwić i zapytać lekarza. Wizyta za 2 tyg dopiero. Co myślicie?
 
Ann mnie raz tak stwardniał, moze bierz magnez? Przy blizniakach ma pewno mozesz odczuwac wiecej bo macica pewnie rozciaga sie dwa razy szybciej.

Dziewczyny ktoras z was robila taki tort?
Link do: Tort z kremem milky way
Chcialabym zrobic Marcelikowi na urodziny ale jestem totalnym kuchennym beztalenciem. Nawet do konkursu ma najgorsza kucharke nie wzieliby mnie bo na wstepie pewnie zgubilabym przepis [emoji23] nie no żartuje, czasem cos mi wyjdzie. Ale powiedzcie mi czy warto? Czy lepszy gotowiec?
 
Ostatnia edycja:
Ann mnie raz tak stwardniał, moze bierz magnez? Przy blizniakach ma pewno mozesz odczuwac wiecej bo macica pewnie rozciaga sie dwa razy szybciej.

Dziewczyny ktoras z was robila taki tort?
Link do: Tort z kremem milky way
Chcialabym zrobic Marcelikowi na urodziny ale jestem totalnym kuchennym beztalenciem. Nawet do konkursu ma najgorsza kucharke nie wzieliby mnie bo na wstepnie pewnie zgubilabym przepis [emoji23] nie no żartuje, czasem cos mi wyjdzie. Ale powiedzcie mi czy warto? Czy lepszy gotowiec?
Właśnie bardziej martwi mnie że to tak wcześnie się dzieje. Magnezu nie mam ale lepiej kupie.

Co do tortu wygląda super, sama bym taki chciała [emoji23] i nie wiem czy by mi sie taki ładny udał. Ale zawsze mozesz spróbować zrobić [emoji4]
 
Ufff to mi ulżyło, że nie tylko ja mam niechęć do sexu:)

Sporo z Was robi dodatkowe badania, mnie te koszty przerażają ... no nic, zobaczymy jak wyjdą prenatalne, już zaczynam się stresować a to jeszcze 2 dni :/
 
Z tego co wiem test genetyczny jest też NIFTY i krew jest wysyłana do Niemiec.

@Ann_ Mój mąż też z tych że na pewno zdrowe. To mi często.pomaga jak zaczynam wariowac to jego przekonanie że będzie wszystko ok.

Ja też 1.05 ale na bank urodze później ;-)
 
reklama
Do góry