reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Smile4u u mnie libido tak sobie, ale nie pomaga fakt że ostatnio się słabiej dogadujemy [emoji853] i to że mąż wieczorami męczę ogląda, dla mnie to nuda i szybciej zasypiam. Potem juz trudno o checi.

Incinta zrobiłaś to tylko na trisomie 21 czy coś więcej, ile kosztował w Polsce?
U mnie są to takie koszta. Ciekawa jestem ile w Polsce.
1539674940337.jpg
 

Załączniki

  • 1539674940337.jpg
    1539674940337.jpg
    440,5 KB · Wyświetleń: 287
reklama
Z tego co się orientuję to test harmony w okolicach 2,5 tysiąca złotych.

Ja najpierw robię usg jak coś nie daj Boże będzie nie tak to wtedy dalej będę testować.
 
Haha libido??? Nie istnieje u mnie. Juz od dlugiego czasu mam z nim problem, wrecz sie zmuszalam zeby dzidzie zmajstrowac, niestety. Od pozytywnego testu zero i dobrze mi z tym jak nigdy. A ze jestem po 6 poronieniach to kazda moja ciaza jest wysokiego ryzyka wiec i powod do powiedzenia nie jest.
 
Smile4u u mnie libido tak sobie, ale nie pomaga fakt że ostatnio się słabiej dogadujemy [emoji853] i to że mąż wieczorami męczę ogląda, dla mnie to nuda i szybciej zasypiam. Potem juz trudno o checi.

Incinta zrobiłaś to tylko na trisomie 21 czy coś więcej, ile kosztował w Polsce?
U mnie są to takie koszta. Ciekawa jestem ile w Polsce.
Zobacz załącznik 907942

Płaciłam 2300 ( zniżka 200 zł od mojej gin)
Badanie zbada trzy trisomie i płeć.
Moja ( nasza ) krew poleciała do USA w piatek a wynik ma byc w ciągu 10-14 dni. Bardzo się denerwuję.
 
Hej!

Libido? Ja chyba nie wiem co to jest ;) nigdy mnie nie ciągnęło do seksu, odkąd jestem w ciąży to nie ma przytulanek do końca 1 trymestru, mój mąż myśli, że tak jest bezpieczniej dla dziecka ;) i podobnie jak u @kari21 dobrze mi z tym jak nigdy ;)

W temacie przedszkola i żłobka się nie wypowiem, bo starszak do żłobka nie idzie dzięki tej ciąży, a przedszkole za dwa lata nas czeka, jednak jak czytam Wasze zmagania, to drze na samą myśl. Jest straszna przylepą. Nigdy nie został nigdzie beze mnie, dosłownie kilka razy tylko z mężem. Nie wiem jak to będzie.

Wczoraj byłam na wizycie, z dzidziusiem wazytskism dobrze, ma 2cm :) kolejna wizyta 12.11 na USG genetyczne. Oby zleciało szybko :)
 
reklama
Do góry