reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Galaxia to parcie na pecherz to dzialanie hormonow. W pierwszej ciazy mialam straszne ok 3-4 mies a potem byl spokoj az do 7 mies. Teraz tez ciut czesciej chodze ale nie tak jak wtedy. I w nocy wstaje 1-2 razy.
 
reklama
Dziewczyny a ja nie wstaje w nocy w dzień też nie za często chodzę do toalety. Czy to może troszkę później wystąpić u mnie?? może 7 tydzien to jeszcze wcześnie? ?
 
Roxxi ja tez trzymam kciuki!

Galaxia ja laze w nocy minimum 3 razy do toalety. Ta trzecim razem trudno mi znowu zasnac. W ciagu dnia pije minimum 2 litry napojow bo taka mam potrzebe.
 
Mujer dzięki za podpowiedź :)

anio0 tak mi przykro :( trzymaj się!:*

Piszecie w niesamowitym tempie, ciężko mi nadążyć :D ja mam kolejną wizytę dopiero 30.11... Będzie ciężko wytrzymać te 3 tygodnie. Pocieszam się jedynie tym, że widziałam bijące serduszko mojego maleństwa i po prostu musi być dobrze :)

Czy wy też tak macie, że jak np. kaszlecie albo kichacie to łapią was takie kłucia w pachwinach? Ja nie wiem czy to macica się rozciąga czy co, ale czasem właśnie jak kichnę to takie ukłucia czuję.
 
Magdus mnie cały czas boli brzuch i jak mam kichnąc to taki strach czuje i co dziwne mnie brzuch nie boli na dole a bardziej u góry
 
Mujer dzięki za podpowiedź :)

anio0 tak mi przykro :( trzymaj się!:*

Piszecie w niesamowitym tempie, ciężko mi nadążyć :D ja mam kolejną wizytę dopiero 30.11... Będzie ciężko wytrzymać te 3 tygodnie. Pocieszam się jedynie tym, że widziałam bijące serduszko mojego maleństwa i po prostu musi być dobrze :)

Czy wy też tak macie, że jak np. kaszlecie albo kichacie to łapią was takie kłucia w pachwinach? Ja nie wiem czy to macica się rozciąga czy co, ale czasem właśnie jak kichnę to takie ukłucia czuję.

Tak to rozciaga sie macica a raczej wiezadla. Przy kazdym kichnieciu jest klucie. Ale to normalna rzecz w pierwszej ciazy tez tak mialam
 
To ja Wam powiem że mnie nic nie kluje:):) hehe jestem jakas inna. Troszkę mnie boli na dole brzucha ale rano, a w dzien może z 2-3 razy powoli chwilkę.

Jak Wam mija wolna środa Kochane Czerwcowe Mamusie??
 
U mnie nie ma wolnego, ale mam wlasna firme wiec dzis sama postanowilam odpoczywac. Wczoraj pracowalam do 20:30 i pod koniec meetingu nic juz nie rozumialam co kto do mnie mowil. Pracuje z mezem wiec on mi troche pomagal, dolewal wody a jak przyniesli kanapki to zjadal mi z wierzchu serek bo nie wiadomo z jakiego mleka ;-) Ciagle wychodzilam do toalety, a opaski przeciw mdloscia dopasowalam do garderoby :-) Troche dziwnie sie na mnie patrzyli ale chyba udalo nam sie nasza slodka tajmnice dla siebie zatrzymac. ;-) Dzis za to jestem padnieta i ledwo wstaje do toalety, cisnienie tez niskie. Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej.
 
reklama
Anio, przykro mi strasznie :( Trzymaj się!

Ja jestem w czarnej dupie. Zapisałam się do ginekologa na nfz online. Wszystko pięknie, wybrałam opcje nfz, wybrałam ginekologa i termin. Wczoraj tam zajrzałam czy na pewno wszystko ok, tak z ciekawości, całe szczęście. I wyskoczył mi komunikat, że na nfz to tylko internista i pediatra. że jak wybieramy ginekologa to musimy wybrać opcje, że komercyjne. Szkoda tylko, że wcześniej tego nie było. A czekałam tyle czasu, chciałam akurat tę babkę. Taka byłam zła. Szukam i szukam tego ginekologa na nfz, w mojej dzielnicy w ogóle nie ma, albo są gdzieś ukryci! Już nie wiem co robić. Jutro będą wydzwaniać, ale pewnie najbliższe terminy to gdzieś za miesiąc...:baffled:

A poza tym czuję się fatalnie, wymiotuję, mdli mnie wiecznie, sikam co 5 minut i już jestem tym wszystkim wykończona :-(
W nocy wstaję średnio co godzinę co wc, a w dzień latam jeszcze częściej...
 
Do góry