reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
A my dzis wybraliśmy wózek adamex pajero. Mysle, ze pod koniec lipca bedziemy mogli juz zamowic bo czas oczekiwania to 6/8 tyg
 
Prześcieradła nieprzemakalne i podgumowane podkłady i inne cuda, tylko że to wszystko ma jeden minus - nie oddycha no i w upały np jak córka była niemowlakiem to masakra, a ulewała dość dużo i kupy nieraz się zdarzały wychodzące poza :D

Ja gondolkę zamawiam na początku lipca, co by się jeszcze zdążyła przewietrzyć :)

A spać z dzieckiem nie cierpię i z pierwszym bardzo walczyłam co by nie spać i się udało, z drugim mam nadzieję również się uda :p
 
co do spania z dzieckiem popieram w 100% choc ja walczyc nie musialam:) moj syn tak samo ceni wygode i przestrzen jak ja :D i spal bez problemu u siebie a my mielismy lozko z Tz tylko dla siebie :)
 
Anuleczka ale jaki sens ma oddychające Przescieradlo skoro i tak naciagasz je na materac a materac tak gruby że nie wierzę w przepuszczanie powietrza. Ja w sumie nie mam tych nie przemakalnych. Puki co dają radę Podklady zwykle ceratki i materac czysty.



 
nie wiem jaki ma sens wg mnie jednak materac przepuszcza trochę więcej niż podgumowane prześcieradło (sam fakt, że materac da się przelać a gumy nie :) ), ja napisałam tylko jak było u nas że przy tych podgumowanych podkładach córka miała potówki, dlatego był problem, potem też używałam zwykłej ceraty na to prześcieradło frotte i jeszcze flanelowa pieluszka, tu nawet nie chodzi o oddychanie patrząc od dołu tylko nie wiem jak to napisać takie nieprzemakalne prześcieradło jest zbyt blisko skóry, pewnie nie wiecie o co mi chodzi :D
 
reklama
Hmm myślę, że u każdej to wyjdzie w praniu na ile wrażliwą skórę na dziecko, moja przyjaciółka na przykład ma bliźniaki i Obaj mają tak nie wrażliwą skórę że po kąpieli nie smaruje ich Oliwką boją się skóra nie wysusza , nie musi ich niczym smarować. A jej starsza córka miała za to mega wrażliwą pupe :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry