reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

A co do wózka to też na niego patrzyłam ale okazało się że hamulec jest za głęboko jak dla mnie i sprawiałoby mi problem aby zahamować wózek.
Strasznie długie u ciebie są terminy oczekiwania u nas maksymalnie do czterech tygodni..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wiem o co ci chodzi. Może i racja. Ja tak pisze ale nie mam doświadczenia tylko sobie gdybam.



 
A ja za to dziś dostałam super wiadomość: koleżanka pożyczy mi wózek. Super, bo duży wydatek odpadnie :) i nawet mi się podoba.
Tekila mi np. oliwka wysusza skórę, więc jakoś mnie to nie dziwi. I ja nie kładłam na nic małej, plam na materacu nie mamy, jakoś się udało bez wpadek przetrwać ten pierwszy okres.
 
Mi sie pomyliło :p wybralismy adamex barrleta bo akurat z tego modelu moj kolor wybral. Szaro żółty bo coś wymyslil, ze oklei kółka i bedzie wózek mial barwy treningowki rajdowej. Dlugi czas oczekiwania bo jak wybierasz sama wersje kolorystyczna to tyle sie czeka, ale jest bardzo duzo dostepnych od ręki. Nie podoba mi sie, ze w spacerowce jest biały podkład, ale juz wymyslilam ze zamowie inny i zamienie. Ja kupilam te body kimono ktore ktos mi tu polecił i póki nie nauczę się obslugi dziecka to przynajmniej dostep wszędzie bede miala
 
Ładny wózek Wiktorka, super ze tyle kolorów do wyboru:) pochwal sie koniecznie jak przyjdzie:)
My kupiliśmy fotelik wczoraj i córa juz go testuje jak wytrzyma w jednym kawałku do października to znaczy ze dobry:)
 
Agica a ty wozek juz masz ? My z zamowieniem czekamy do lipca, akurat bedzie na,wrzesien wiec super. Fotelik jest w zestawie. No zobaczymy jak sie bedzie speawowal. Dziewczyny, a co z tymi rozkami ? Kupic nie kupic? Jesli tak to jaki? Usztywniany czy nie? Z tego materialu minky, czy zwykly bawelniany?
 
A barleta to inna sprawa :-) ten mi się podobał i wszystko ładnie chodziło :-)!
Ja rożek kupuje na pierwsze dni, moja szwagierka przy całej trójce miała zawsze rożek i było to wygodne. Też, że łatwiej było trzymać takiego noworodka, dwa im było ciepło i tak hmm podobnie jak u mamy w brzuszku :-) rożek dużo nie kosztuje :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A do mnie rożki nie przemawiają. Może też temu, że córa z sierpnia i jak słyszałam, że ktoś wkłada maluszka w upale do rożka, to mnie mierziło ;) prawda jest taka, że szybko załapuje się, jak trzeba się obchodzić z takim maluszkiem, a jak ktoś z rodziny bierze na ręce to jak z jajkiem :)
Za to myślę o jakimś otulaczu. Co prawda córka to rozkopywacz, ale może synek będzie inny.
 
reklama
Dla mnie rozek to nie wypal. Owijalam w kocyk :-) kazda mama woli cos innego. Moze ma ktos mozliwosc pozyczyc albo kupic uzywany za grosze zeby zobaczyc czy bedzie nam potrzebny?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry