reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

No ok, już rozwiązałyśmy tę sprawę, przyjmuje swojego bana, bo cóż mam zrobić 😅
Ale do grup na fb podchodzę z dużym dystansem, na październikową nawet się nie zapisałam - na mojej grupie marcowej 22 padało dużo wątpliwych postów, dziewczyny polecały sobie foteliki antymandaty itd. Nie przekonało mnie to.

Ze szkoła właśnie nie czuje potrzeby, ale mam wrażenie, że może było coś ważnego, co warto byłoby powtórzyć, tylko o tym nie pamiętam? No jak pisałam, wzięło mnie intensywnie za przygotowania i tak rozwazam ;) ale z terminem bez problemu - patrzyłam po okolicznych/poleconych szkołach i tylko piszą, żeby skończyć na miesiąc przed terminem, a mam jeszcze równo dwa do terminu, wiec do zrobienia.
Ale dzięki, chyba faktycznie sobie odpuszcze. Po części też z lenistwa, bo jako małemu słoniowi, trudno by mi było codziennie dojeżdżać. Dużo wartościowych treści jest w internecie, co najważniejsze pewnie pamiętam 💪🏻
Ja chciałam zacząć chodzić od sierpnia ale okazało się że akurat mają przerwę. Jutro mam w planie skontaktować się z położną i zapisać na prywatne lekcje będzie to przyspieszony kurs ale prawdę mówiąc nie wiem czy aż tak bardzo jest mi potrzebny, może trochę nowości jakiś mi powie bo od ostatniego porodu minie mi ponad 7 lat.
 
reklama
No ok, już rozwiązałyśmy tę sprawę, przyjmuje swojego bana, bo cóż mam zrobić 😅
Ale do grup na fb podchodzę z dużym dystansem, na październikową nawet się nie zapisałam - na mojej grupie marcowej 22 padało dużo wątpliwych postów, dziewczyny polecały sobie foteliki antymandaty itd. Nie przekonało mnie to.

Ze szkoła właśnie nie czuje potrzeby, ale mam wrażenie, że może było coś ważnego, co warto byłoby powtórzyć, tylko o tym nie pamiętam? No jak pisałam, wzięło mnie intensywnie za przygotowania i tak rozwazam ;) ale z terminem bez problemu - patrzyłam po okolicznych/poleconych szkołach i tylko piszą, żeby skończyć na miesiąc przed terminem, a mam jeszcze równo dwa do terminu, wiec do zrobienia.
Ale dzięki, chyba faktycznie sobie odpuszcze. Po części też z lenistwa, bo jako małemu słoniowi, trudno by mi było codziennie dojeżdżać. Dużo wartościowych treści jest w internecie, co najważniejsze pewnie pamiętam 💪🏻
u mnie szkoła rodzenia w obu przypadkach była od 21 tyg i zakończona przed porodem, zajęcia raz e tygodniu. Zastanawiam się tylko czy masz czas na to by chodzić na szkołę rodzenia, którą trzeba ukończyć w przyspieszonym trybie
 
Jak mnie nie było, to nie miałam jak nadgonić czy okazać wsparcia - dlatego chciałam wrócić. No ale nic, rozumiem i dziękuję za przekazanie pytania, choć nadal trochę mi przykro.

Halo, halo, dziewczyny, jest tu ktoś jeszcze? Może tu też będzie się dało porozmawiać o maluchach :)

Chyba, że Was dziewczyny mogę się poradzić, bo chyba obie macie już dzieci - czy warto iść ponownie na szkołę rodzenia?
myślę że tu jak najbardziej można też pisać.

Jeśli chodzi o szkole rodzenia to ja nie chodzę I n8e planuje. W pierwszej ciąży też nie chodziłam bo uważałam to za zbędne;)
 
Wybacz, ale my wszystkie mamy mało siły i czasu. Nikt cię nie dyskryminował, była zasada jeden wpis na 2 tygodnie. To nie jest dużo. I proszę nas nie obwiniać o brak wsparcia. My się wszystkie na grupie wspieramy, a nie da się wspierać kogoś, kto w niej nie uczestniczy.

Oezwalas się dopiero, gdy byłaś już drugi raz zgłoszona do usunięcia i jak dziewczyny się wkurzyły, że się nie udzielasz mimo wielokrotnego wywoływania.
Wiesz nie każdy ma pół dnia na czytanie forum, ja stąd odeszłam po miesiącu bo za dużo tu było osób, za dużo wpisów. Teraz widzę że łaskę robicie ze kogoś dodacie od nowa. Trzeba zasłużyć... człowiek by całą ciążę czytał to co piszecie i by nie nadążył za wami,
I to jest dyskryminacja i robienie łaski, prawda jest taka że nie kojarzycie tej uczestniczki bo nie siedziała tu z wami i nie pisała pół dnia... teraz robicie łaskę. A może nie przeczytala gdy ja wywolywałyście bo nie miała czasu śledzić tego waszego zamkniętego topiku?
Ja nawet nie chciałam byc na tym topiku prywatnym bo pewnie byście mnie też usunęły z powodu braku aktywności. Bo trzeba cały czas śledzić i wszystko czytać a nie każdy tak może i chce
 
Wiesz nie każdy ma pół dnia na czytanie forum, ja stąd odeszłam po miesiącu bo za dużo tu było osób, za dużo wpisów. Teraz widzę że łaskę robicie ze kogoś dodacie od nowa. Trzeba zasłużyć... człowiek by całą ciążę czytał to co piszecie i by nie nadążył za wami,
I to jest dyskryminacja i robienie łaski, prawda jest taka że nie kojarzycie tej uczestniczki bo nie siedziała tu z wami i nie pisała pół dnia... teraz robicie łaskę. A może nie przeczytala gdy ja wywolywałyście bo nie miała czasu śledzić tego waszego zamkniętego topiku?
Ja nawet nie chciałam byc na tym topiku prywatnym bo pewnie byście mnie też usunęły z powodu braku aktywności. Bo trzeba cały czas śledzić i wszystko czytać a nie każdy tak może i chce
Możesz założyć sobie własną grupę zamkniętą i ustalić w niej własne zasady. Nasze były ustalone już przez administrację i je przyjęłyśmy. Nie będziemy pozwalać, żeby osoby, które się nie odzywają, a tylko nas podczytują posiadały nasze dane i oglądały zdjęcia naszych dzieci. Na naszym wątku mają miejsce nie tylko szczęśliwe historie, tak jak i na każdym innym. Na wszystkich zamkniętych watkach są takie zasady, ktoś się nie odzywa to nie musi w nim uczestniczyć i może się wypowiadać na publicznym i tyle.
 
Szkoda czasu naprawdę podziwiam że macie tyle chęci żeby tu przesiadywać i tyle pisać i czytać. Na szczęście jak urodzą się maluchy to skończy się ta nadaktywność. Bo będą inne zajęcia
O kurczę, to ja nie wiem jak ja to robię że dalej jestem w kontakcie z dziewczynami z wątku synka, którego rodziłam dwa lata temu 😅🙈😂
Bardziej mnie zastanawia że Ty masz tyle chęci żeby tu teraz narzekać na to że nie jesteś w wątku, który teoretycznie twierdzisz że nie jest Ci do niczego potrzebny 🤷‍♀️ I nie, nikt nie każe nikomu wszystkiego czytać ani pisać posty non stop. Wystarczy być w miarę na bieżąco, a nie wyskoczyć od czapy raz na trymestr 🤷‍♀️
 
reklama
O kurczę, to ja nie wiem jak ja to robię że dalej jestem w kontakcie z dziewczynami z wątku synka, którego rodziłam dwa lata temu 😅🙈😂
Bardziej mnie zastanawia że Ty masz tyle chęci żeby tu teraz narzekać na to że nie jesteś w wątku, który teoretycznie twierdzisz że nie jest Ci do niczego potrzebny 🤷‍♀️ I nie, nikt nie każe nikomu wszystkiego czytać ani pisać posty non stop. Wystarczy być w miarę na bieżąco, a nie wyskoczyć od czapy raz na trymestr 🤷‍♀️
Ona akurat narzeka na to, że ludzie mają czas pisać i czytać posty na forum, podczas gdy sama pisze i czyta posty na forum 😅
 
Do góry