reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

ja drewniane, nie wyobrażam sobie wiecznego schylania sie do lozeczka turystycznego .
Chyba ze są regulowane. Ale faakt faktem drewniane ma swoj urok :D

ja zastanawiam sie nad wozkiem z eco skorki :D napalilam się aaaa
 
reklama
Patka ale chyba są turystyczne też regulowane tak myślę bynajmniej na dwa poziomy. Ja też mam drewniane i dostanie je jak podrosnie młodszy.

 
ja drewniane, nie wyobrażam sobie wiecznego schylania sie do lozeczka turystycznego .
Chyba ze są regulowane. Ale faakt faktem drewniane ma swoj urok :D

ja zastanawiam sie nad wozkiem z eco skorki :D napalilam się aaaa

Tez podobaja mi sie wozki z obiciem z ekologicznej skorki i w sumie praktyczniejsze w utrzymaniu chyba niz materialowe bo przetrzesz i git nie
 
no tak:D moja koleżanka ma 7miesiecy cały biały i se chwali, chyba sie skusze :D

kolorybezkol.jpg
 

Załączniki

  • kolorybezkol.jpg
    kolorybezkol.jpg
    65,9 KB · Wyświetleń: 262
meeega są noo :D faktycznie rogówke mieliśmy z eco skóry i nic tylko przetrzeć i git :D a taki materiałowy jak się zbrudzi a przetrzesz w jednym miejscu to bedzie jasniejszy ślad. :p
 
Powiem Wam z mojego doświadczenia, że głęboki raczej sie nie brudzi bo dziecko nie ma mozliwosci go ubrudzic a z zew to chyba ze ptak nasra bo tez raczej sie nie brudzi o innego spacerówka ale ja mogłam całą sciagnąc i do pralki wrzucic i po kłopocie.
 
reklama
Do góry