reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja mam ubranka póki co na 56 i 62, nawet nie myślę chyba o 50 bo mam wrażenie, że taki mały to Borys nie będzie skoro przy każdym badaniu jest większy niż by mógł...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko Bbubbka ja Ci radze dobrze nie kupuj uzywanego. Nowy ma dozywotnia gwarancje, wpadnie Ci drugie dziecko bedzie jak.zmalazl. Wpadnie chlopak. Pyk myk ubranko kipisz w auta czy pociągi i jak nowy. Kola wymienia na gwarancjii....

Ja tez mam dziury. Pokazywalam Wam gdzie mieszkam. A nowe mooddy maja pompowane juz koła.
 
Tola nie chce używki postanowiłam sobie ze duża cześć wyprawki dostaje od siostry to z wózek musi być nowy :)
Oglądałam dzis w sklepie i on ma duże koła i tak sobie myśle jak bym ta dostawkę z dwoma kołami na przód dokupiła to by sie chyba dobrze sprawował bo ma pompowane koła właśnie, a gdzie w Rzeszowie niedrogo widziałaś ?? A ty zamawiałeś przez internet ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1466184178-5d0tui.jpeg
specjalnie przeszłam sie zrobić zdjęcie dla Ciebie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ala chyba że mieszkasz na wsi i muchy sraja hehe żartuje alr jak mój stał u teściowej to biała Eco skóra była w kropkach. Na szczęście szmatka i czyste.
W głębokim to kółka i stelaż zima są do mycia a tak to czysty.

Tola a masz jakiś link do tych ubranek do wózka.

 
Do góry