reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Dzieki Ann, jeszcze raz, mi sie podoba ten splot, moj A. kupil taki dla dzidziusia, ale zólty. I nasz ma pompony.
Pisalam wam ze zakup byl przemyslany bo kocyki byly jeszcze rozowe i niebieskie. Wybral zolty, mimo ze batdzo chce brata.
Ann usmiecham się do Ciebie. Moze jeszcze masz pomysl na lekko uzywany fotelik maxi cosi prezi.
Bo juz siada mojemu na sraczke. Jak sie mnie pyta czy te foteliki sa w zanzibarze dostepne to juz wiem ze ma mnie dosc i ze gitare truje. Wiec jemu odpuszczam. Was pomecze.
 

Załączniki

  • _20160616_220112.JPG
    _20160616_220112.JPG
    791,8 KB · Wyświetleń: 72
Ja chyba proszę Babcię, żeby mi zrobiła kocyk :-) będzie na pewno robiła sweterek do chrztu ale to może wcześniej kocyk zrobi taki :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama szyje dla wnuka kocyk z minky i rozek. Alr tak sir dopytam czy umie taki splot. Jak na tej stronie co Ci Tola wstawilam. Może akurat i dobra wloczka ciekawe jaka żeby nie gryzla.
Tola weź mi jeszcze raz napisz o co chodzi z tym fotelikiem heh bo nie czaje. Chcesz kupić używany maxi cosi czy masz i chcesz go odświeżyć nowa tapicerka?

 
reklama
Do góry