reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Odzywam się :D
No ja jeszcze w szpitalu... jutro mam mieć zrobione USG. Trochę plamie jeszcze kolorem latte....

Dzisiaj się trochę zawiodłam na koleżankach... miały mnie odwiedzić w szpitalu.. to napisały ze ich nie będzie bo pojechały na nadgodziny do pracy.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Hej super ze wszystko dobrze a z kolezankami tak jest niestety ike razy ja sue zawiodlam najgorsze jest to ze jak one mnie potrzebiwaly to ja bylam...

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Dziewczyny masakra.Nie wiem co mam robic.
Wlasnie dostalam telefon ze potrzebuja kogos do dzialu kadr. Jestem w 6 tyg a kasa by sie przydala. Normalnie nie wiem co mam robic.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety nie mam kolezanek, przyjaciółek mam jedna Ale daleko 45 minut jazdy poznałysmy sie na fb, pol roku temu zostaliśmy chrzestnymi jej najmłodszej córki no i mam jedna koleżankę która mój maz zna od dziecinstwa a ktora została chrzestna naszego syna bo nie bylo komu zostać, widujemy się na Gwiazdke i na ur malego i tyle

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny masakra.Nie wiem co mam robic.
Wlasnie dostalam telefon ze potrzebuja kogos do dzialu kadr. Jestem w 6 tyg a kasa by sie przydala. Normalnie nie wiem co mam robic.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli dasz radę pracować to pomysł nad tym, jak ciąża bezproblemowa to czemu nie?
Pieniądze zawsze sie przydadzą a jak sie potencjalny pracodawca zapatruje na ciąże ?


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Zooska ja miałam sporo koleżanek przyjaciólek ... Okazało się że strasznie fałszywych odwróciły się ode mnie w trudnym momencie. Teraz mam jedną przyjaciółke i kilka znajomych i naprawdę cieszę się z tego :) po co nam fałszywe kumpelki;)
 
Do góry