reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Zazdroszczę tym które nie mają objawów ciąży ja rano wstaje z taką gulą w gardle i muszę oddać pokłon w stronę sedesu i potem o 16.00 od nowa. Też już zgubiłam ponad kilogram. Jutro o 9 wizyta u gina.. może zobaczę [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć. Poczuje was od kilku dni i próbuję nadążyć za wami. Chciałabym do was dołączyć chociaż nie wiem czy będę misja tyle czasu żeby czytać wszystko.
Jestem w trzeciej ciąży, termin na 20 września. Na razie jeszcze nie byłam u lekarza, dopiero za tydzień się dowiem czy wszystko się dobrze rozwija, ale jestem dobrej myśli.
 
Jeszcze ta dziwna godzina 15.25 czyzby tez mial na kazda pacejntke 5 minut jak ten u którego byłam prywatnie ostatnio tylko ten ostatnio kosztował 80 A ten 150 :/

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, przenoszę się z "czekając na cud" do Was, doczekałam się II kreseczek. :) Jestem bardzo szczęśliwa. Trochę o sobie: ostatnia @ 21.12, termin mi wypada na 30.09. :) to będzie moje pierwsze dziecko, mam 26 lat i jestem z Gdynii. Gratuluje pozostałym Wrześniowym przyszłym Mamom. :) Obyśmy miały nudne i spokojne ciąże.
Super witamy [emoji2]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę tym które nie mają objawów ciąży ja rano wstaje z taką gulą w gardle i muszę oddać pokłon w stronę sedesu i potem o 16.00 od nowa. Też już zgubiłam ponad kilogram. Jutro o 9 wizyta u gina.. może zobaczę [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Biedna Ty, musisz się jakoś przemęczyć, jedne kobitki nie mają wcale, inne za to nadrabiają. u mnie tylko lekkie mdłości jak na razie, oby tak zostało. :)
 
Witajcie, przenoszę się z "czekając na cud" do Was, doczekałam się II kreseczek. :) Jestem bardzo szczęśliwa. Trochę o sobie: ostatnia @ 21.12, termin mi wypada na 30.09. :) to będzie moje pierwsze dziecko, mam 26 lat i jestem z Gdynii. Gratuluje pozostałym Wrześniowym przyszłym Mamom. :) Obyśmy miały nudne i spokojne ciąże.
Super, że do nas dołączyłaś.:-) Moja ostatnia @ 19.12 więc mamy podobnie. Też mam rocznikowo 26 lat.
Za tydzień dopiero wizyta... Robię wszystko żeby nie myśleć. Mąż mnie zwolnił ze wszystkich obowiązków. Mama to samo... Nie pozwalają nic robić.. :-( a ja się nudzę jak mops...
 
Super, że do nas dołączyłaś.:-) Moja ostatnia @ 19.12 więc mamy podobnie. Też mam rocznikowo 26 lat.
Za tydzień dopiero wizyta... Robię wszystko żeby nie myśleć. Mąż mnie zwolnił ze wszystkich obowiązków. Mama to samo... Nie pozwalają nic robić.. :-( a ja się nudzę jak mops...

Jak się dobrze czujesz to można coś podziałać, póki mamy siły. :) Fajnie mieć rówieśniczkę z niedalekim terminem. U mnie dopiero 5 tydzień, myśle, żeny iść koło 7 tygodnia do gina, żeby było widać serduszko, żeby się nie stresować ale zobaczymy. :)
 
Kurde ale dzisiaj mam zarąbisty dzień :D Teściowej nie ma od wczoraj jest u córki... wróci wieczorem. Hurra!

Obiad zrobiony dla męża ;) zakupy tez ;) i marynuje mięsko na jutro. I teściowa może mieć pretensje ale TO JA JUTRO OBIAD ROBIE DLA MĘŻA NIE ONA!!!
:)

Mąż umyl podłogi wszędzie :D jutro pranie robi :)
A dzisiaj myślimy nad przemeblowaniem mebli w pokoju :)

Piękny dzień :)
Trzymam kciukasy na wizyty :-* :-*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
No i widzisz jak Wam bez niej dobrze?
 
reklama
Zazdroszczę tym które nie mają objawów ciąży ja rano wstaje z taką gulą w gardle i muszę oddać pokłon w stronę sedesu i potem o 16.00 od nowa. Też już zgubiłam ponad kilogram. Jutro o 9 wizyta u gina.. może zobaczę [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja narazie typowych mdłości jeszcze nie mam, czasem rano mi trochę na żołądku jeździ ale jest ok. Ale w poprzednich ciąża mdłości mi się zaczynały dużo później. W pierwszej to jeszcze w 7 miesiącu wymiotowałam, mam nadzieję że teraz mnie to ominie.
Wszystkie bóle mi przeszły teraz tylko brzuch wieczorem mam o 3cm większy niż rano :-)
 
Do góry