reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jeszcze ta dziwna godzina 15.25 czyzby tez mial na kazda pacejntke 5 minut jak ten u którego byłam prywatnie ostatnio tylko ten ostatnio kosztował 80 A ten 150 :/

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
5 minut masakra. U mnie rejestrują co 15 min, ale i tak każda pacjentka siedzi po 30, jak nie dłużej i są straszne opóźnienia.

Ale teraz zmieniam lekarza i tam już rejestrują, co 30 min, więc może będę wchodziła na czas.

Do szału mnie doprowadza takie czekanie w poczekalni. I nigdy nie wiadomo, czy to będzie 30 min., godzina, czy 1,5 godz.


I mnie przeziębienie dopadło :( do tego mdłości. Czuję się fatalnie. Niby mam dwa dni wolnego, ale tyle spraw do załatwienia, że nawet nie poleżę.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robię co mogę hah... Czuję się różnie... a rodzinka się boi o mnie, bo były plamienia tydzień temu, no i wcześniej ciążą się źle skończyła... Ale teraz będzie wszystko ok :-)
Jakiś pomysł na obiad? Chociaż to, mi pozwalają robić :p

Rozumiem to pewnie jak możesz to się oszczędzaj :) Pewnie, że będzie dobrze :) Pomysł na obiad coś na szybko to jakąs zdrową sałatkę z warzywkami, nasionami :)
 
Czy któraś z Was ogarnia szycie na maszynie na tyle, żeby samemu szyć ciuszki dla dzieci?

Ja ręcznie czasem synkowi szyje [emoji5]
Maszyna wciąż czeka na konserwacje i regulacje bo nici plącze...


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Hej dziewczynki[emoji5] gratuluje wszystkim nowym wrzesniowkom i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji5] dobre obiadki dzis szykujecie[emoji5] tez bym zjadlam schaba albo placki ziemniaczane[emoji5]
Fajnie jest samemu cos sobie uszyc, albo dla dzieciatka. Ale dla mnie to czarna magia.
Lepiej nie dac sie zlapac przeziebieniu, bo to nic fajnego jeszcze w ciazy.
Ja dzis mam dzien lenia. Obiadek od wczoraj, w domu posprzatane. Tylko najgorsze to, ze mam mdlosci i zgage. Macie jakie sposoby na ta okropna zgage? Bo co zjem, to zaraz mnie pali....

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Do góry