reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Hanuta dużo z nas tu tak ma tak mało objawów albo wcale, trzymam kciuki za twoją wizytę wierze że będzie dobrze :)

gie_er super że chociaż to potrafisz ! ja nawet w szyciu jestem kijowa ile razy potrafiłam doszyć własną nogawkę do zszywanej rzeczy :D niby nie stara ale też nie mam 2 na przedzie ;) :D
 
reklama
kochana to tak jak u mnie :) chciałabym drugiego synka a wszyscy w koło mówią o córeczce. Jednak tak naprawdę chce tylko żeby było i żeby było zdrowe :) dostałaś ode mnie dane do tabelki może?
Tak, tak, dostałam :) Wezme sie za tabelke po poludniu, bo musze isc odebrac wyniki i odwiedzic babcie :)

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Nimiti ja chodzę do dwóch lekarz mam wizytę dzis o 15.25 a potem na początku lutego

Hanuta to Ty przede mna masz wizyte

Ania ale autem? Ja dojeżdżam dużo mniej km Ale autobusami

Mi sie wczoraj snilo ze ur syna a dzis ze urodzilam corke Łucje [emoji33]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja,

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiaj wizytujące. Będzie sie działo wieczorem [emoji3]

Ja niestety nie spałam do 2 w nocy. Nie mogłam zasnąć [emoji20] Mam chyba nowych sąsiadów piętro niżej i ich piesek od 6 rano bez przerwy wyje i szczeka. Oszaleje wrrrr Mam nadzieje ze to sie skończy niedługo...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimiti ja chodzę do dwóch lekarz mam wizytę dzis o 15.25 a potem na początku lutego

Hanuta to Ty przede mna masz wizyte

Ania ale autem? Ja dojeżdżam dużo mniej km Ale autobusami

Mi sie wczoraj snilo ze ur syna a dzis ze urodzilam corke Łucje [emoji33]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzisz do 2 gin ?? Zapewne jeden nfz drugi prywatnie ??
 
ZOOska to trzymam kciuki ! ale ja również zapisałam się na nfz na 30.01 zobaczę czy robią usg.

becia84 ja cierpie na bezsenność ciążową jak sie obudzę (zazwyczaj o 4 nad ranem) to już nie umiem zasnąć.
 
No tych wizyt sie namnozylo sporo trzymam kciuki za wszystkie
Ja tez mam problem ze spaniem dzis 6 razy w wc bylam do tego bol w pachwinie dawal dzis popalic.
A z objawow u mnie to chyba tylko ta pachwina nocami i mega mega mocno chce mi sie spac.
 
reklama
Do góry