reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Gieer wlasnie sie tego obawiam dużo osób mi mówi że będę mieć no i mam w rodzinie blizniaki no i ten moj wielki brzuch [emoji33]

Beacia współczuję bezsennej nocy

Pyzunia bylam u jednego prywatnie Teraz idę do drugiego prywatnie potem do tego pierwszego prywatnie A do tego drugiego na NFZ do tego drugiego chodzę dodatkowo bo jest ordynatorem a ten pierwszy zna mnie od 8 lat prowadził Moje wszystkie ciążę no i zna Moje choroby itp

Nimiti oby ci zrobili to usg




Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zosia autem na szczescie. Ale ze meza nie ma musze sama to ogarniac.
No to &&&&& za wszystkie wizyty dzisiaj. Ja pewnie odezwe sie wieczorem jak wroce do domu. Mam pare spraw do zaltwienia i zanim ogarne to i 18 bedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZOOska zobaczymy ale jestem pozytywnie nastawiona że będzie dobrze :) a jak nie zrobią też ok to tylko niech dadzą skierowanie na badania to nie będę musiała 120 zł wydawać :)

Emzilka a jak ty sie miewasz?
 
Gieer wlasnie sie tego obawiam dużo osób mi mówi że będę mieć no i mam w rodzinie blizniaki no i ten moj wielki brzuch [emoji33]

Beacia współczuję bezsennej nocy

Pyzunia bylam u jednego prywatnie Teraz idę do drugiego prywatnie potem do tego pierwszego prywatnie A do tego drugiego na NFZ do tego drugiego chodzę dodatkowo bo jest ordynatorem a ten pierwszy zna mnie od 8 lat prowadził Moje wszystkie ciążę no i zna Moje choroby itp

Nimiti oby ci zrobili to usg




Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam wielki a baby jedno ;-) a jak Ci doktorek nie będzie chcial usg zrobić to powiedz że nie opuścisz gabinetu i koniec kropka :-)
 
ZOOska zobaczymy ale jestem pozytywnie nastawiona że będzie dobrze :) a jak nie zrobią też ok to tylko niech dadzą skierowanie na badania to nie będę musiała 120 zł wydawać :)

Emzilka a jak ty sie miewasz?

Wegetuję :p Leże całymi dniami i czekam do czwartkowej wizyty.... Schudłam prawie 1,5kg a brzuch mi wyszedł i nie wiem czy to już ciążowy czy od leżenia :p
A Ty @nimitii jak pierwszy dzień w pracy po wolnym? wszystko OK? Szefówka nie dokucza ?
 
Wegetuję :p Leże całymi dniami i czekam do czwartkowej wizyty.... Schudłam prawie 1,5kg a brzuch mi wyszedł i nie wiem czy to już ciążowy czy od leżenia :p
A Ty @nimitii jak pierwszy dzień w pracy po wolnym? wszystko OK? Szefówka nie dokucza ?
leż leż póki możesz :) sama bym z chęcią poleżała, a szefowa w miarę ok przechodzi 5 etapów żałoby, na razie jest na etapie wyparcia ;)
 
Kurde ale dzisiaj mam zarąbisty dzień :D Teściowej nie ma od wczoraj jest u córki... wróci wieczorem. Hurra!

Obiad zrobiony dla męża ;) zakupy tez ;) i marynuje mięsko na jutro. I teściowa może mieć pretensje ale TO JA JUTRO OBIAD ROBIE DLA MĘŻA NIE ONA!!!
:)

Mąż umyl podłogi wszędzie :D jutro pranie robi :)
A dzisiaj myślimy nad przemeblowaniem mebli w pokoju :)

Piękny dzień :)
Trzymam kciukasy na wizyty :-* :-*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, przenoszę się z "czekając na cud" do Was, doczekałam się II kreseczek. :) Jestem bardzo szczęśliwa. Trochę o sobie: ostatnia @ 21.12, termin mi wypada na 30.09. :) to będzie moje pierwsze dziecko, mam 26 lat i jestem z Gdynii. Gratuluje pozostałym Wrześniowym przyszłym Mamom. :) Obyśmy miały nudne i spokojne ciąże.
 
Do góry