reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

I że ciężarne maja pierwszeństwo też się zgadzam w stu proc .. czy to sklep czy to osrodek zdrowia. .. no bo co rzygac przy wszytskich czlowiek ma a funkcjonować trzeba jakoś zakupy zrobic tu człowiekowi nie dobrze... niektórzy to tego wgl nie rozumieją np w sklepach wzdychają albo nie przepuszcza bo hamstwo takie ze szok ..
Ja zawsze przepuszczałam kobiety w ciąży jak widziałam że mają brzuszek taki co oceniałam że ciężarna żeby też Babki jakiejś nie urazić 🫣
Najgorzej że kobieta kobiecie nie ustąpi , ja czasami przepuszczam też ludzi z małymi dziećmi
 
reklama
Ja zawsze przepuszczałam kobiety w ciąży jak widziałam że mają brzuszek taki co oceniałam że ciężarna żeby też Babki jakiejś nie urazić 🫣
Najgorzej że kobieta kobiecie nie ustąpi , ja czasami przepuszczam też ludzi z małymi dziećmi
rzadko ludzie przepuszczaja.. a tym bardziej seniorzy ktorzy maja malooooooo czasu bo tacy zalatani. Oni zawsze musza byc pierwsi 😂
 
Bardzo się ciesze z takich dobrych wizyt dziś 🥰 Chialabym też już widzieć jak dzidzia wywija i biję serduszko. U mnie dziś 5+3 dalej brak objawów ciąży. Byłam tez dzis na usg ale lekarz nic w sumie nie powiedział. Nic nie pomierzył. Byłam tam aż 3 minuty! Umowie się do swojego lekarza na medicover za tydzień. Żeby się uspokoic. Z dobrych wieści to fakt że krwiaka prawie już nie ma. Ale martwi mnie ta beta bo odebrałam wypis. Rośnie ale wolno cały czas. Boje sie ze pokaże się serduszko a nagle sie zatrzyma i koniec.
 

Załączniki

  • Messenger_creation_9840671b-93b7-49ec-a16f-81f7c25df260.jpg
    Messenger_creation_9840671b-93b7-49ec-a16f-81f7c25df260.jpg
    112,7 KB · Wyświetleń: 72
  • Messenger_creation_e2f14d4d-57f0-4b85-ac20-bc8e69ca8d93.jpg
    Messenger_creation_e2f14d4d-57f0-4b85-ac20-bc8e69ca8d93.jpg
    123,6 KB · Wyświetleń: 73
Bardzo się ciesze z takich dobrych wizyt dziś 🥰 Chialabym też już widzieć jak dzidzia wywija i biję serduszko. U mnie dziś 5+3 dalej brak objawów ciąży. Byłam tez dzis na usg ale lekarz nic w sumie nie powiedział. Nic nie pomierzył. Byłam tam aż 3 minuty! Umowie się do swojego lekarza na medicover za tydzień. Żeby się uspokoic. Z dobrych wieści to fakt że krwiaka prawie już nie ma. Ale martwi mnie ta beta bo odebrałam wypis. Rośnie ale wolno cały czas. Boje sie ze pokaże się serduszko a nagle sie zatrzyma i koniec.
gratulacje ❤️trzymam kciuki ☀️
 
Dziewczyny ale mam smaki … zamówiłam sushi….. ogromne sushi , powiedziałam że proszę dla kobiet w 🤰 bez surowej ryby 🥰🥰🥰od wczoraj mi się coś odkleiło . W nocy kalarepa teraz kolejna zachcianka 😅
ja dziś zabiłabym dla rosołu, zamówiłam w swoim ulubionym bistro i to było cudowne przeżycie 😍 nigdy mi tak rosół nie smakował jak dzisiaj 😋😂
 
reklama
Do góry