reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Ja się cały czas zastanawiam czy robić nipt…
Biorąc pod uwagę, że zarodek był przebadany i jest w pełni euploidalny to szansa na jakąś wadę powstała w trakcie rozwoju jest nikła.
Pytanie czy warto wydać 2tys na określenie płci kilka tygodni wcześniej :D
 
Jak tam dziewczyny Wasze brzuchy? Bo z mojego płaskiego już nic nie zostało. To moja 3 ciąża więc może dlatego teraz szybciej widać… nie mam zielonego pojęcia
 

Załączniki

  • IMG_1631.jpeg
    IMG_1631.jpeg
    104,6 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnio moja mama stwierdziła ,że już widać ale to na bank były wzdęcia 😂 bo mogłabym się mierzyć z kobietą w 20tc na bank 😂
Ja brzuszek miałam,typowo ciążowego jeszcze nie czuje ale już tak inaczej na samym dole jak siedzę po turecku np albo wkładam mała do łóżeczka,coś tam się dzieje 😉
 
reklama
Ojej! Ale gromadka! 😁 w jakim wieku są pozostałe dzieci? Jak się czujesz?
1,5 roku, 3,5, 5,5, 7,5 i 10. Ogólnie jest wesoło. A ja już spisałam na początku ciążę na straty, bo nie miałam praktycznie objawów. Zmęczenie, popsuta cera i zaparcia tylko a w każdej innej ciąży miałam tkliwe piersi i wymioty 🙃 a tu jeszcze bliźniaki.

Jeżeli chodzi o lekarzy to mam wrażenie, że w Polsce króluje medycyna oparta na wszelkim wypadku a nie na faktach. Lekarze straszą, panikują i ładują leki na podtrzymanie nawet jak nie ma wskazań.
 
Do góry