reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ale tu dziś piękne informacje💓🩵
Gratuluję wam dziewczyny z całego serca ❤️
Ja dziś mam taki ból głowy że płakać mi chce. Ogarnę małą i na noc łykne sobie chyba paracetamol bo nawet leżąc mi wszystko tam w głowie pulsuje. Wstałam rano z bólem głowy cały dzień toczę walkę o przetrwanie. Mam nadzieję że nie zaszkodzę maleństwu. Ale już nie daje rady
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ale tu dziś piękne informacje💓🩵
Gratuluję wam dziewczyny z całego serca ❤️
Ja dziś mam taki ból głowy że płakać mi chce. Ogarnę małą i na noc łykne sobie chyba paracetamol bo nawet leżąc mi wszystko tam w głowie pulsuje. Wstałam rano z bólem głowy cały dzień toczę walkę o przetrwanie. Mam nadzieję że nie zaszkodzę maleństwu. Ale już nie daje rady
💞 Na pewno nie zaszkodzisz, chyba na apce ciąża+ czytalam, że w 11-12 tygodniu osoby, które mają tendencję do migren mogą się zacząć zmagać z bólami głowy 🙁 tak z ciekawości miewalas wcześniej taki problem przed ciążą?
 
U nas wszystko dobrze! Z USG 10+6 więc już bardziej się pokrywa z om niż ostatnio, 3.85cm i całkiem niezłe tańce tam wywija! 😀
nasza dzidzia tak samo ciągle w tańcu 🤣. Pani doktor miała problem złapać dobry moment żeby usłyszeć serduszko bo tak się maluch wiercił 🥹🩷💙. Super cieszę się, że wszystko u Was dobrze ❤️
 
wiesz co ja nie wymiotuję ale każdy zapach mnie irytuje
mój ulubiony płyn do płukania tkanin bleee
mydło w kuchni które mi się bardzo podobało bleee
ja mam taki odruch wymiotny ale nie wymiotuję
cała przestrzeń w okół mnie kojarzy mi się z nudnościami
jejku nie pocieszyłaś mnie :) ja jestem 10+1 więc do 12 jeszcze długa droga
woda mi nie smakuje :)
Ja mam całkowity jadłowstręt powiedziałam to mojemu gine ze nawet do wody musze się zmuszać bo nawet to mi jest ciężko przelknac No to powiedział mi póki wyniki są ok to niestety ale trzeba to przetrwać nie ma złotego leku 😣 dostałam te leki ale powiem szczerze że w 12 tygodniu to one na mnie przestały działać ponieważ cały czas śmiałam mdlosci a jak się zaczął 11 tydzień tak zaczekam te raz do dwóch razy dziennie wymiotowac leki nie pomagają na ta chwile za duży pewnie teraz skok hormonu mam że nie działa nic za bardzo ale chociaż o tyle dobrze ze sobie zwymiotuje chwile po tym odchoruje i popołudnie mam spokój znowu na wieczór wracają mdlosci prowokujące do wymiotów;(
 
Ja mam całkowity jadłowstręt powiedziałam to mojemu gine ze nawet do wody musze się zmuszać bo nawet to mi jest ciężko przelknac No to powiedział mi póki wyniki są ok to niestety ale trzeba to przetrwać nie ma złotego leku 😣 dostałam te leki ale powiem szczerze że w 12 tygodniu to one na mnie przestały działać ponieważ cały czas śmiałam mdlosci a jak się zaczął 11 tydzień tak zaczekam te raz do dwóch razy dziennie wymiotowac leki nie pomagają na ta chwile za duży pewnie teraz skok hormonu mam że nie działa nic za bardzo ale chociaż o tyle dobrze ze sobie zwymiotuje chwile po tym odchoruje i popołudnie mam spokój znowu na wieczór wracają mdlosci prowokujące do wymiotów;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
💞 Na pewno nie zaszkodzisz, chyba na apce ciąża+ czytalam, że w 11-12 tygodniu osoby, które mają tendencję do migren mogą się zacząć zmagać z bólami głowy 🙁 tak z ciekawości miewalas wcześniej taki problem przed ciążą?
nigdy nie miałam migreny, w poprzednich ciążach też nie miałam z córką w ciąży nigdy nie bolała mnie tak głowa. Tutaj niemalże każdego dnia. Ale dzisiaj to już jakieś apogeum. W pracy piłam wodę z solą morska to pomagało na chwilę
 
Właśnie nie wiem czy nie lepiej sobie zwymiotować żeby chociaż na chwilę było lepiej
U mnie nawet jak coś zjem to mam taki odruch / kaszlnięcia wymiotne a nic nie wymiotuję tylko łzy z oczu mi lecą i mam czerwoną twarz
Zaczęłam brać te Xonvea ale mam wrażenie że tak już mniej działają - teraz to strach je odstawić
Niestety jest jak piszesz - trzeba to przeżyć
Niech mi ktoś powie że ciąża to nie choroba z takimi urokami 🫣
Ja to samo mowie ze niech nie mierzą wszystkich ciężarnych jedna miarą bo ja akurat jestem doskonałym przykładem ze naprawdę jakbym byla zmuszona pracować w 1 trymestrze ciąży. Tak jak było kiedyś to niestety albo by mnie zwolnili albo bym wcale nie mieli ze mnie zadnego pożytku w robocie ponieważ ja dosłownie zdycham cały pierwszy trymestr jak nie leze to nie mam sił to mi skabo to wymiotuję to mi nie dobrze ani dziwgac .. walcz eo przetrwanie z dnia na dzień mam nadzieję że zostały mi 2 tygodnie takiego ciężkiego samopoczucia bo naprawdę czlowiek dostaje depresji maja jeszcze takie maleństwo prawie 2 letnie w domu i obowiązków mnóstwo...
 
reklama
Ja to samo mowie ze niech nie mierzą wszystkich ciężarnych jedna miarą bo ja akurat jestem doskonałym przykładem ze naprawdę jakbym byla zmuszona pracować w 1 trymestrze ciąży. Tak jak było kiedyś to niestety albo by mnie zwolnili albo bym wcale nie mieli ze mnie zadnego pożytku w robocie ponieważ ja dosłownie zdycham cały pierwszy trymestr jak nie leze to nie mam sił to mi skabo to wymiotuję to mi nie dobrze ani dziwgac .. walcz eo przetrwanie z dnia na dzień mam nadzieję że zostały mi 2 tygodnie takiego ciężkiego samopoczucia bo naprawdę czlowiek dostaje depresji maja jeszcze takie maleństwo prawie 2 letnie w domu i obowiązków mnóstwo...
I że ciężarne maja pierwszeństwo też się zgadzam w stu proc .. czy to sklep czy to osrodek zdrowia. .. no bo co rzygac przy wszytskich czlowiek ma a funkcjonować trzeba jakoś zakupy zrobic tu człowiekowi nie dobrze... niektórzy to tego wgl nie rozumieją np w sklepach wzdychają albo nie przepuszcza bo hamstwo takie ze szok ..
 
Do góry